Rozkwit Średniowiecza Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_axe_hammer_warrior.jpg<br />[[Berserker]] | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Lekkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 320 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +6 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bushes.png}} +4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +6 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_crossbowman.jpg<br />[[Kusznik]] | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Strzeleckie | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 420 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 20 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 5 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 12 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +3 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +6 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_feudal_knight.jpg<br />[[Rycerz]] | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 280 | ||
| | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | ||
}} | | style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 17 | ||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]] | |||
|- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_dismounted_knight.jpg<br />[[Ciężka piechota]] | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 350 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_trebuchet.jpg<br />[[Trebusz]] | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 390 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 9 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 4 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +6<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +3 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##154040;border-color:##3bbaba;color:##9bf7f7;" | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_HighMiddleAge_champion.jpg<br />[[Czempion]] | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 700 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 19 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 17 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +6 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | |||
|} |
Wersja z 10:50, 12 sty 2021
Epoka | Rodzaj | Bonus |
Bonus |
Umiejętności | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Berserker |
Rozkwit Średniowiecza | Lekkozbrojne |
320 | 20 | 16 | 1 | 16 | +6 | +6 +4 +6 |
|
Kusznik |
Rozkwit Średniowiecza | Strzeleckie |
420 | 20 | 10 | 5 | 12 | +6 +3 |
+6 | |
Rycerz |
Rozkwit Średniowiecza | Szybkie |
280 | 16 | 17 | 1 | 24 | +6 | +6 | Rycerskość |
Ciężka piechota |
Rozkwit Średniowiecza | Ciężkozbrojne |
350 | 16 | 26 | 1 | 12 | +6 | +6 +6 |
|
Trebusz |
Rozkwit Średniowiecza | Artyleria |
390 | 9 | 4 | 14 | 6 | +6 +3 |
+6 | |
Czempion |
Rozkwit Średniowiecza | Szybkie |
700 | 19 | 17 | 1 | 24 | +6 | +6 | Rycerskość Wszyscy za jednego |