Rozkwit Średniowiecza: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 4 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
*'' | *''Opis tabeli:'' | ||
{| | {| | ||
! [[file:small_fp.png|left]] Wymagane PR | |||
! | ! [[file:icon_coins.png|left]] Wymagane monety | ||
! | ! [[file:small_supplie.png|left]] Wymagane zaopatrzenie | ||
! | ! [[file:small_goods.png|left]] Wymagane surowce | ||
! | ! [[file:tech_icon.png|left]] Zapewnia | ||
! | |||
|} | |} | ||
{| | {| | ||
! | ! style="background-color: #836c44; color: black;" |Technologia | ||
! | ! style="background-color: #836c44; color: black;" | [[file:small_fp.png|center]] | ||
! | ! style="background-color: #836c44; color: black;" | [[file:icon_coins.png|center]] | ||
! | ! style="background-color: #836c44; color: black;" | [[file:small_supplie.png|center]] | ||
! | ! style="background-color: #836c44; color: black;" | [[file:small_goods.png|center]] | ||
! style="background-color: #836c44; color: black;" | [[file:tech_icon.png|center]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:hma_counterstrategy.png|26px]] Strategia | |||
| | | style="text-align:center;" | 40 | ||
| | | style="text-align:center;" | 3500 | ||
| | | style="text-align:center;" | 3000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 20[[file:marble_icon.png|24px]]42[[file:ebony_icon.png|24px]] | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_improvedstonework.png |26px]] Produkty wysokiej jakości | ||
| | | style="text-align:center;" | 30 | ||
| | | style="text-align:center;" | 2500 | ||
| | | style="text-align:center;" | 9000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 20[[file:bronze_icon.png|24px]]10[[file:rough_gems_icon.png|24px]] | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:good_icon.png]] [[file:good_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_alchemy.png|26px]] Alchemia | ||
| | | style="text-align:center;" | 37 | ||
| | | style="text-align:center;" | 2500 | ||
| style="text-align:center;" | 6000 | |||
| | | style="text-align:center;" | 30[[file:honeycombs_icon.png|24px]]30[[file:wool_icon.png|24px]] | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:supplie_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_crossbows.png|26px]] Kusze | ||
| | | style="text-align:center;" | 45 | ||
| | | style="text-align:center;" | 5000 | ||
| style="text-align:center;" | 9000 | |||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_guilds.png|26px]] Gildie | ||
| style="text-align:center;" | 33 | |||
| | | style="text-align:center;" | 3000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 12000 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:good_icon.png]] [[file:good_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_conservation.png|26px]] Konserwacja | ||
| | | style="text-align:center;" | 20 | ||
| | | style="text-align:center;" | 9500 | ||
| | | style="text-align:center;" | 7500 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:good_icon.png]] | ||
|- | |||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_brownstonehouses.png|26px]] Dom z piaskowca | ||
| | | style="text-align:center;" | 30 | ||
| | | style="text-align:center;" | 4250 | ||
| | | style="text-align:center;" | 9000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 60[[file:granite_icon.png|24px]]28[[file:limestone_icon.png|24px]] | ||
| style="text-align:center;" | [[file:house_icon.png]] | |||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_monotheism.png|26px]] Monoteizm | ||
| style="text-align:center;" | 40 | |||
| | | style="text-align:center;" | 1250 | ||
| | | style="text-align:center;" | 6000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 41[[file:gold_icon.png|24px]] 47[[file:lead_ore_icon.png|24px]] | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:cultural_icon.png]] [[file:deco_icon.png]] | ||
| | |- | ||
|- | | style="text-align:left;" | [[file:hma_traderoutes.png|26px]] Szlaki handlowe | ||
| | | style="text-align:center;" | 26 | ||
| | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| | | style="text-align:center;" | 9500 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_chemistry.png|26px]] Chemia | ||
| | | style="text-align:center;" | 43 | ||
| | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| | | style="text-align:center;" | 10000 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_signposting.png|26px]] Oznaczanie drogowskazami | ||
| | | style="text-align:center;" | 35 | ||
| | | style="text-align:center;" | 4000 | ||
| style="text-align:center;" | 12000 | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| | | style="text-align:center;" | [[file:road_icon.png]] [[file:deco_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_chivalry.png|26px]] Rycerskość | ||
| | | style="text-align:center;" | 40 | ||
| | | style="text-align:center;" | 4500 | ||
| | | style="text-align:center;" | 8500 | ||
| style="text-align:center;" | 66[[file:stone_icon.png|24px]] 4[[file:hemp_icon.png|24px]] | |||
| | | style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_clearing.png|26px]] Oczyszczanie | ||
| | | style="text-align:center;" | 30 | ||
| | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| | | style="text-align:center;" | 20000 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png]] | |||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_granary.png|26px]] Spichlerz | ||
| | | style="text-align:center;" | 40 | ||
| | | style="text-align:center;" | 4000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 8000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 79[[file:cypress_icon.png|24px]] 11[[file:salt _icon.png|24px]] | ||
|- | | style="text-align:center;" | [[file:supplie_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| style="text-align:left;" | [[file:hma_heavyarmor.png|26px]] Ciężki pancerz | |||
| | | style="text-align:center;" | 60 | ||
| | | style="text-align:center;" | 2500 | ||
| | | style="text-align:center;" | 10500 | ||
| | | style="text-align:center;" |90[[file:flowers_icon.png|24px]] 34[[file:herbs _icon.png|24px]] | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png]] | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_waterwheels.png|26px]] Koła wodne | ||
| | | style="text-align:center;" | 30 | ||
| | | style="text-align:center;" | 0 | ||
| | | style="text-align:center;" |12000 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_medicine.png|26px]] Medycyna | ||
| style="text-align:center;" | 40 | |||
| | | style="text-align:center;" | 2000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 13000 | ||
| | | style="text-align:center;" | | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:cultural_icon.png]] [[file:deco_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_townhouses.png|26px]] Czynszówki | ||
| | | style="text-align:center;" | 40 | ||
| | | style="text-align:center;" | 5000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 5000 | ||
| | | style="text-align:center;" | 71[[file:grapes_icon.png|24px]]40[[file:brick_icon.png|24px]] | ||
| | | style="text-align:center;" | [[file:house_icon.png]] | ||
| | |- | ||
| | | style="text-align:left;" | [[file:hma_heavysiege.png|26px]] Ciężkie machiny oblężnicze | ||
| | | style="text-align:center;" | 50 | ||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 18000 | |||
| style="text-align:center;" | | |||
| style="text-align:center;" | [[file:military_icon.png]] | |||
|- | |||
| style="text-align:left;" | [[file:hma_hospitals.png|26px]] Szpitale | |||
| style="text-align:center;" | 24 | |||
| style="text-align:center;" | 0 | |||
| style="text-align:center;" | 6000 | |||
| style="text-align:center;" | 94[[file:albaster_icon.png|24px]]50[[file:quartz_icon.png|24px]] | |||
| style="text-align:center;" | [[file:expansion_icon.png]] | |||
| | |||
|} | |} | ||
{{Research_extra}} | |||
Aktualna wersja na dzień 18:24, 6 paź 2017
- Opis tabeli:
Wymagane PR | Wymagane monety | Wymagane zaopatrzenie | Wymagane surowce | Zapewnia |
---|
Podsumowanie
Epoka | PR | Monety | Zaopatrzenie |
---|---|---|---|
Epoka Kamienia | 3 | 0 | 0 |
Epoka Brązu | 127 | 2 300 | 2 300 |
Epoka Żelaza | 256 | 8 050 | 13 100 |
Wczesne Średniowiecze | 505 | 31 500 | 63 250 |
Rozkwit Średniowiecza | 733 | 53 500 | 194 000 |
Jesień Średniowiecza | 1 072 | 155 000 | 427 500 |
Epoka Kolonialna | 1 000 | 115 337 | 421 870 |
Epoka Przemysłowa | 1 140 | 303 000 | 1 495 000 |
Epoka Postępowa | 1 430 | 514 111 | 2 026 111 |
Modernizm | 1 440 | 1 124 456 | 3 964 321 |
Postmodernizm | 1 680 | 5 030 000 | 7 120 000 |
Współczesność | 1 530 | 10 025 914 | 12 351 147 |
Epoka Jutra | 1 620 | 16 220 100 | 20 011 100 |
Przyszłość | 1 887 | 21 176 100 | 29 181 200 |
Arktyczna Przyszłość | 4 054 | 60 421 125 | 60 508 138 |
Oceaniczna Przyszłość | 9 667 | 134 800 000 | 127 400 000 |
Wirtualna Przyszłość | 6 369 | 233 700 000 | 262 000 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 8 445 | 250 000 000 | 180 000 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 11 295 | 250 000 000 | 180 000 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 12 045 | 290 000 000 | 375 000 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 14 135 | 225 000 000 | 435 000 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 20 955 | 900 000 000 | 900 000 000 |
W sumie | 101 792 | 2 513 809 537 | 2 771 626 716 |
Nowa Epoka
W momencie przejścia do nowej epoki w grze pojawia się nie tylko okno z gratulacjami i spisem nadchodzących wraz z epoką nowinek, ale także drobny upominek. Tabela poniżej zawiera informacje na temat nagród otrzymanych w momencie przejścia do nowej epoki.
EB | EŻ | WŚ | RŚ | JŚ | EK | EPr | EP | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Monety | 120 | 500 | 1,000 | 2,000 | 3,000 | 5,000 | 7,000 | 9,000 |
Zaopatrzenie | 120 | 500 | 1,000 | 2,000 | 3,000 | 5,000 | 7,000 | 9,000 |
PR | 2 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Medale | 5 | 20 | 40 | 80 | 150 | 250 | 400 | 600 |
M | PM | W | EJ | P | AP | OP | WP | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Monety | 12,000 | 15,000 | 18,000 | 21,000 | 24,000 | 28,000 | 32,000 | 37,000 |
Zaopatrzenia | 12,000 | 15,000 | 18,000 | 21,000 | 24,000 | 28,000 | 32,000 | 37,000 |
PR | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
Medale | 900 | 1,250 | 1,600 | 2,200 | 2,400 | 2,600 | 2,800 | 3,200 |
EK:M | EK:PA | EK:W | EK:KJ | |
---|---|---|---|---|
Monety | 45,000 | 55,000 | 67,000 | 67,000 |
Zaopatrzenie | 45,000 | 54,000 | 64,000 | 64,000 |
PR | 10 | 10 | 10 | 10 |
Medale | 3,600 | 4,100 | 4,700 | 4,700 |