Postmodernizm Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##4f5751;border-color:##f8f8f8;color:##ffead5;" | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_PostModernEra_champion.jpg<br />[[Czempion]] | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | Postmodernizm | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 8000 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 75 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 65 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 28 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +40 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +25 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | ||
| | |- style="background-color:##4f5751;border-color:##f8f8f8;color:##ffead5;" | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_commando.jpg<br />[[Komandos]] | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | Postmodernizm | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Lekkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 3600 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 80 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 55 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 7 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 18 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +25 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +25 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/close_quarters.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#W zwarciu|W zwarciu]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Kamuflaż|Kamuflaż]] | ||
| | |- style="background-color:##4f5751;border-color:##f8f8f8;color:##ffead5;" | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_automatic_rifleman.jpg<br />[[Sekcja RKM]] | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | Postmodernizm | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Strzeleckie | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 4800 | ||
| | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 70 | ||
}} | | style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 55 | ||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +35<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +35<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +25<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +35 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +35<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +35<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +25<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +35 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Kontakt!|Kontakt!]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/unit_ability_dug_in.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Okopanie|Okopanie]] | |||
|- style="background-color:##4f5751;border-color:##f8f8f8;color:##ffead5;" | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_infantry_fighting_vehicle.jpg<br />[[BWP]] | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | Postmodernizm | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 3200 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 75 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 65 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 28 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +40 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +40<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +25 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##4f5751;border-color:##f8f8f8;color:##ffead5;" | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_universal_tank.jpg<br />[[Czołg podstawowy]] | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | Postmodernizm | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 4000 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 80 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 75 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +65<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +65<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +15 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +65<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +65 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##4f5751;border-color:##f8f8f8;color:##ffead5;" | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_rocket_artillery.jpg<br />[[Wyrzutnia rakiet]] | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | Postmodernizm | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 4400 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 45 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 35 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 18 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +35<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +25 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +35<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +25 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:left;" | | |||
|} |
Wersja z 10:50, 12 sty 2021
Epoka | Rodzaj | Bonus |
Bonus |
Umiejętności | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czempion |
Postmodernizm | Ciężkozbrojne |
8000 | 75 | 65 | 10 | 28 | +40 +40 |
+40 +40 +25 |
Rycerskość Wszyscy za jednego |
Komandos |
Postmodernizm | Lekkozbrojne |
3600 | 80 | 55 | 7 | 18 | +40 +40 +25 |
+40 +40 +50 +25 |
W zwarciu Kamuflaż |
Sekcja RKM |
Postmodernizm | Strzeleckie |
4800 | 70 | 55 | 10 | 14 | +35 +35 +25 +35 |
+35 +35 +25 +35 |
Kontakt! Okopanie |
BWP |
Postmodernizm | Szybkie |
3200 | 75 | 65 | 10 | 28 | +40 +40 |
+40 +40 +25 |
|
Czołg podstawowy |
Postmodernizm | Ciężkozbrojne |
4000 | 80 | 75 | 10 | 22 | +65 +65 +15 |
+65 +65 |
|
Wyrzutnia rakiet |
Postmodernizm | Artyleria |
4400 | 45 | 35 | 18 | 16 | +35 +25 |
+35 +25 |