Owocująca rozlewnia cydru: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 16: | Linia 16: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x4 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Jesienne Zbiory 2017 | | style="width: 70%;"| [[Jesienne Zbiory]] 2017 | ||
|} | |} | ||
Linia 188: | Linia 188: | ||
| 2 | | 2 | ||
| 72,000 | | 72,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 239 | |||
| 704 | |||
| 1,650 | |||
| 32 | |||
| 52 | |||
| 14,081 | |||
| 2 | |||
| 96,000 | |||
|} | |} | ||
Wersja z 18:51, 11 sie 2018
- Motywacja podwaja produkcję zaopatrzenia; może zostać splądrowany, jeśli nie jest zmotywowany | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 3x4 |
Wprowadzony w: | Jesienne Zbiory 2017 |
W zależności od długości produkcji, budynek produkuje różnego rodzaju dobra:
|