Epoka Przemysłowa Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-4d273fa55.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-72fdd7ceb.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range-fcf47db0c.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement-5ac695fd7.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-4d273fa55.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-72fdd7ceb.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_howitzer-a1e138f84.jpg<br />[[Haubica]] | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1150 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 35 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 35 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 6 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-d017f6484.png}} +15 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-d017f6484.png}} +15<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-38c11b5cd.png}} +14 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast-6df165092.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Eksplozja|Eksplozja]] | ||
| | |- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_rifleman-4585613e9.jpg<br />[[Szaser]] | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-85371eefa.png<br />Strzeleckie | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1380 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 38 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 25 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 8 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 12 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png}} +15<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-a821aab13.png}} +9 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png}} +15 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_jaeger-811aeeacf.jpg<br />[[Piechota jegrów]] | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-d017f6484.png<br />Lekkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1040 | ||
| | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 28 | ||
}} | | style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 37 | ||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 6 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-8d4c847af.png}} +15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-8d4c847af.png}} +15<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bushes-e3a11a006.png}} +10<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest-122e22a97.png}} +14 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth-2870b8388.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Kamuflaż|Kamuflaż]] | |||
|- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_lancer-b5f81ffba.jpg<br />[[Ułan]] | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-8d4c847af.png<br />Szybkie | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 920 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 40 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 40 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-85371eefa.png}} +15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-85371eefa.png}} +15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_breech_loader-64ab9d60d.jpg<br />[[Działo odtylcowe]] | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-b00e96d08.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1270 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 18 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 9 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png}} +15<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-8e1be1098.png}} +9 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png}} +15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/unit_ability_dug_in-ed5a02fa8.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Okopanie|Okopanie]] | |||
|- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_brave_warrior-60144ab37.jpg<br />[[Waleczny piechur]] | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-d017f6484.png<br />Lekkozbrojne | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 900 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-8d4c847af.png}} +8 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-8d4c847af.png}} +8<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest-122e22a97.png}} +6 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/last_stand-657f01ba5.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Ostatni Bastion|Ostatni Bastion]] | |||
|- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_mounted_brave-5f3b51a1b.jpg<br />[[Waleczny jeździec]] | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-85371eefa.png<br />Strzeleckie | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 680 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 4 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png}} +8<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-a821aab13.png}} +6 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-070441836.png}} +8 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/last_stand-657f01ba5.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Ostatni Bastion|Ostatni Bastion]] | |||
|- style="background-color:##561918;border-color:##ffafaf;color:##ffafaf;" | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_IndustrialAge_champion-b84dc65fb.jpg<br />[[Czempion]] | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-8d4c847af.png<br />Szybkie | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 2300 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 40 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 40 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-85371eefa.png}} +15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-85371eefa.png}} +15 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry-68754e204.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty-2bd8d9be5.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | |||
|} |
Wersja z 14:13, 16 lut 2021
Epoka | Rodzaj | Bonus |
Bonus |
Umiejętności | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Haubica |
Epoka Przemysłowa | Ciężkozbrojne |
1150 | 35 | 35 | 6 | 10 | +15 | +15 +14 |
Eksplozja |
Szaser |
Epoka Przemysłowa | Strzeleckie |
1380 | 38 | 25 | 8 | 12 | +15 +9 |
+15 | |
Piechota jegrów |
Epoka Przemysłowa | Lekkozbrojne |
1040 | 28 | 37 | 6 | 16 | +15 | +15 +10 +14 |
Kamuflaż |
Ułan |
Epoka Przemysłowa | Szybkie |
920 | 40 | 40 | 1 | 24 | +15 | +15 | |
Działo odtylcowe |
Epoka Przemysłowa | Artyleria |
1270 | 18 | 9 | 15 | 8 | +15 +9 |
+15 | Okopanie |
Waleczny piechur |
Epoka Przemysłowa | Lekkozbrojne |
900 | 20 | 24 | 1 | 16 | +8 | +8 +6 |
Ostatni Bastion |
Waleczny jeździec |
Epoka Przemysłowa | Strzeleckie |
680 | 16 | 14 | 4 | 22 | +8 +6 |
+8 | Ostatni Bastion |
Czempion |
Epoka Przemysłowa | Szybkie |
2300 | 40 | 40 | 1 | 24 | +15 | +15 | Rycerskość Wszyscy za jednego |