Epoka Kosmiczna: Mars Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Epoka Kosmiczna: Mars Jednostki | ?Name | ?ExternalImage | ?AgeBackgroundColor | ?AgeBorderColor | ?AgeFontColor | ?Age | ?UnitType | ?TypeImage | ?...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range-e99118ab5.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement-873373c46.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack-3362ba9d7.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense-fb6b51a2d.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_SpaceAgeMars_champion-a619e3b9b.jpg<br />[[Czempion]] | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 20000 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 400 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 22 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +100 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain-5ace050fd.png}} +100 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry-62cdfaf13.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty-3cea07dcd.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | ||
| | |- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_steel_warden-daa225c69.jpg<br />[[Stalowy strażnik]] | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 400 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 18 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +70 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks-47b91dbfb.png}} +80 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/force_field-c012d25a5.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Pole siłowe|Pole siłowe]] | ||
| | |- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sentinel-dfdea932a.jpg<br />[[Wartownik]] | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png<br />Szybkie | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 550 | ||
}} | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 450 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +250 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +250 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying-f5e95997f.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Lot|Lot]] | |||
|- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_tesla_walker-a8febf1aa.jpg<br />[[Łazik Tesli]] | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged-39a9cb259.png<br />Strzeleckie | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 450 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 550 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble-b5b30c608.png}} +75 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble-b5b30c608.png}} +75 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast-e1c79d5b4.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Eksplozja|Eksplozja]] | |||
|- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sniperbot-aa9dbe0d6.jpg<br />[[Snajpbot]] | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged-3fbf922e0.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 600 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 400 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +100 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills-71e02fb9e.png}} +50 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heat-c38f37479.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Przegrzanie|Przegrzanie]] | |||
|- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_space_marine-d572f83dd.jpg<br />[[Kosmiczny Marine]] | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee-164093475.png<br />Lekkozbrojne | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 500 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 500 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +250 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee-a77a87477.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast-1c8a69511.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater-f57f42178.png}} +150 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage-ea6cf61c9.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/dragon_breath-0d6314d35.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Smoczy oddech|Smoczy oddech]] | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 13:41, 29 mar 2023
Epoka | Rodzaj | Bonus |
Bonus |
Umiejętności | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czempion |
Epoka Kosmiczna: Mars | Ciężkozbrojne |
20000 | 400 | 600 | 10 | 22 | +200 +250 +100 |
+200 +250 +100 |
Rycerskość Wszyscy za jednego |
Stalowy strażnik |
Epoka Kosmiczna: Mars | Ciężkozbrojne |
15000 | 400 | 600 | 10 | 18 | +250 +250 +70 |
+250 +250 +80 |
Celność Pole siłowe |
Wartownik |
Epoka Kosmiczna: Mars | Szybkie |
15000 | 550 | 450 | 8 | 30 | +250 +250 |
+250 +250 |
Celność Lot |
Łazik Tesli |
Epoka Kosmiczna: Mars | Strzeleckie |
15000 | 450 | 550 | 14 | 16 | +250 +250 +75 |
+250 +250 +75 |
Celność Eksplozja |
Snajpbot |
Epoka Kosmiczna: Mars | Artyleria |
15000 | 600 | 400 | 26 | 14 | +250 +250 +100 |
+250 +250 +50 |
Celność Przegrzanie |
Kosmiczny Marine |
Epoka Kosmiczna: Mars | Lekkozbrojne |
15000 | 500 | 500 | 1 | 30 | +250 +250 |
+250 +250 +150 |
Celność Smoczy oddech |