Epoka Żelaza Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##521e09;border-color:##ff7772;color:##f4eea7;" | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_militiaman.jpg<br />[[Żołnierz]] | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | Epoka Żelaza | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Lekkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 140 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 9 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 9 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 1 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 16 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +4 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bushes.png}} +3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +4 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##521e09;border-color:##ff7772;color:##f4eea7;" | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_archer.jpg<br />[[Łucznik]] | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | Epoka Żelaza | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Strzeleckie | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 180 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 4 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 5 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 12 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +2 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +4 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | | ||
| | |- style="background-color:##521e09;border-color:##ff7772;color:##f4eea7;" | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_mounted_legionnaire.jpg<br />[[Wojownik na koniu]] | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | Epoka Żelaza | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 120 | ||
| | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 9 | ||
}} | | style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 8 | ||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##521e09;border-color:##ff7772;color:##f4eea7;" | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_legionnaire.jpg<br />[[Legionista]] | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | Epoka Żelaza | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 150 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 13 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 11 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##521e09;border-color:##ff7772;color:##f4eea7;" | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_balista.jpg<br />[[Balista]] | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | Epoka Żelaza | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 170 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 3 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 13 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 6 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +2 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | | |||
|- style="background-color:##521e09;border-color:##ff7772;color:##f4eea7;" | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_IronAge_champion.jpg<br />[[Czempion]] | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | Epoka Żelaza | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 300 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 9 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +4 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | |||
|} |
Wersja z 10:50, 12 sty 2021
Epoka | Rodzaj | Bonus |
Bonus |
Umiejętności | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Żołnierz |
Epoka Żelaza | Lekkozbrojne |
140 | 9 | 9 | 1 | 16 | +4 | +4 +3 +4 |
|
Łucznik |
Epoka Żelaza | Strzeleckie |
180 | 10 | 4 | 5 | 12 | +4 +2 |
+4 | |
Wojownik na koniu |
Epoka Żelaza | Szybkie |
120 | 9 | 8 | 1 | 22 | +4 | +4 | |
Legionista |
Epoka Żelaza | Ciężkozbrojne |
150 | 8 | 13 | 1 | 11 | +4 | +4 +4 |
|
Balista |
Epoka Żelaza | Artyleria |
170 | 4 | 3 | 13 | 6 | +4 +2 |
+4 | |
Czempion |
Epoka Żelaza | Szybkie |
300 | 9 | 8 | 1 | 22 | +4 | +4 | Rycerskość Wszyscy za jednego |