Druidzka świątynia – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 284: | Linia 284: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 142 500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 142 500 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 138 500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 138 500 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 810 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 480 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 133 200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 13 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 157 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 152 500 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 12:35, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | Losowo zapewnia jedno z poniższych: | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 25% | 25% | 20% | 15% | 15% | ||||
Epoka Brązu | 170 | 100 | 900 | 8 | 10 | 10 | 25 | 500 | 500 |
Epoka Żelaza | 360 | 160 | 2 200 | 8 | 10 | 10 | 100 | 2 000 | 2 000 |
Wczesne Średniowiecze | 560 | 400 | 3 600 | 8 | 10 | 10 | 250 | 4 000 | 4 000 |
Rozkwit Średniowiecza | 780 | 800 | 5 000 | 8 | 10 | 10 | 450 | 7 000 | 7 000 |
Jesień Średniowiecza | 1 030 | 1 200 | 6 700 | 8 | 10 | 10 | 725 | 11 000 | 11 000 |
Epoka Kolonialna | 1 290 | 2 000 | 10 100 | 8 | 10 | 10 | 1 075 | 15 500 | 15 500 |
Epoka Przemysłowa | 1 580 | 4 000 | 12 600 | 8 | 10 | 10 | 1 500 | 21 000 | 20 500 |
Epoka Postępowa | 1 890 | 6 000 | 15 300 | 8 | 10 | 10 | 1 975 | 27 000 | 26 500 |
Modernizm | 2 210 | 10 000 | 19 100 | 8 | 10 | 10 | 2 525 | 34 000 | 33 000 |
Postmodernizm | 2 550 | 16 000 | 24 000 | 8 | 10 | 10 | 3 150 | 41 500 | 40 500 |
Współczesność | 2 910 | 24 000 | 31 300 | 8 | 10 | 10 | 3 850 | 50 000 | 49 000 |
Epoka Jutra | 3 280 | 40 000 | 36 200 | 8 | 10 | 10 | 4 625 | 59 000 | 57 500 |
Przyszłość | 3 660 | 64 000 | 41 500 | 8 | 10 | 10 | 5 450 | 69 000 | 67 000 |
Arktyczna Przyszłość | 4 060 | 96 000 | 47 100 | 8 | 10 | 10 | 6 375 | 79 500 | 77 500 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 480 | 120 000 | 53 100 | 8 | 10 | 10 | 7 375 | 90 500 | 88 000 |
Wirtualna Przyszłość | 4 900 | 160 000 | 59 500 | 8 | 10 | 10 | 8 450 | 102 500 | 99 500 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 7 760 | 260 000 | 99 400 | 8 | 10 | 10 | 9 600 | 115 000 | 112 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 8 430 | 360 000 | 110 100 | 8 | 10 | 10 | 10 825 | 128 500 | 125 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 9 110 | 420 000 | 121 400 | 8 | 10 | 10 | 12 125 | 142 500 | 138 500 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 9 810 | 480 000 | 133 200 | 8 | 10 | 10 | 13 500 | 157 500 | 152 500 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)