Epoka Kosmiczna: Mars Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę "{{#ask: Category:Epoka Kosmiczna: Mars Jednostki | ?Name | ?ExternalImage | ?AgeBackgroundColor | ?AgeBorderColor | ?AgeFontColor | ?Age | ?UnitType | ?TypeImage | ?...") |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_SpaceAgeMars_champion.jpg<br />[[Czempion]] | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 20000 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 400 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 22 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +100 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +200<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +100 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | ||
| | |- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_steel_warden.jpg<br />[[Stalowy strażnik]] | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 400 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 600 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 18 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +80 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/force_field.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Pole siłowe|Pole siłowe]] | ||
| | |- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sentinel.jpg<br />[[Wartownik]] | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | ||
| | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 550 | ||
}} | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 450 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +250 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +250 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Lot|Lot]] | |||
|- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_tesla_walker.jpg<br />[[Łazik Tesli]] | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Strzeleckie | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 450 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 550 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 16 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +75 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +75 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Eksplozja|Eksplozja]] | |||
|- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sniperbot.jpg<br />[[Snajpbot]] | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 600 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 400 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 26 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 14 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +100 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +50 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heat.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Przegrzanie|Przegrzanie]] | |||
|- style="background-color:##9c4536;border-color:##e04021;color:##ffcbc1;" | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_space_marine.jpg<br />[[Kosmiczny Marine]] | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | Epoka Kosmiczna: Mars | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Lekkozbrojne | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 15000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 500 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 500 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +250 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +250<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/crater.png}} +150 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/double_damage.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Celność|Celność]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/dragon_breath.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Smoczy oddech|Smoczy oddech]] | |||
|} |
Wersja z 10:50, 12 sty 2021
Epoka | Rodzaj | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Umiejętności | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Czempion |
Epoka Kosmiczna: Mars | ![]() Ciężkozbrojne |
20000 | 400 | 600 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Rycerskość ![]() Wszyscy za jednego |
![]() Stalowy strażnik |
Epoka Kosmiczna: Mars | ![]() Ciężkozbrojne |
15000 | 400 | 600 | 10 | 18 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Celność ![]() Pole siłowe |
![]() Wartownik |
Epoka Kosmiczna: Mars | ![]() Szybkie |
15000 | 550 | 450 | 8 | 30 | ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() Celność ![]() Lot |
![]() Łazik Tesli |
Epoka Kosmiczna: Mars | ![]() Strzeleckie |
15000 | 450 | 550 | 14 | 16 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Celność ![]() Eksplozja |
![]() Snajpbot |
Epoka Kosmiczna: Mars | ![]() Artyleria |
15000 | 600 | 400 | 26 | 14 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Celność ![]() Przegrzanie |
![]() Kosmiczny Marine |
Epoka Kosmiczna: Mars | ![]() Lekkozbrojne |
15000 | 500 | 500 | 1 | 30 | ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Celność ![]() Smoczy oddech |