Oceaniczna Przyszłość Jednostki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{# | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Epoka | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Rodzaj | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/range.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/movement.png}} | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/attack.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/defense.png}}<br />Bonus | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Umiejętności | ||
| | |- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_hydroelectric_eel.jpg<br />[[Węgorz hydroelektryczny]] | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 180 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 150 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 35 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +45 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/stealth.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Kamuflaż|Kamuflaż]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heat.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Przegrzanie|Przegrzanie]] | ||
| | |- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_sub_cruiser.jpg<br />[[Krążownik podwodny]] | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Strzeleckie | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10300 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 150 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 140 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 12 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 22 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +130<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +75 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +130<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/bushes.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +65 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/unit_ability_dug_in.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Okopanie|Okopanie]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Kontakt!|Kontakt!]] | ||
| | |- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_crab_mech.jpg<br />[[Mech K.R.A.B.]] | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 11330 | ||
| | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 210 | ||
}} | | style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 130 | ||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 7 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +80<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +80<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +80 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reactive_armor.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Pancerz reaktywny|Pancerz reaktywny]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Eksplozja|Eksplozja]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_OceanicFuture_champion.jpg<br />[[Czempion]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 16000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 190 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 160 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +100<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +60 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +100<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +70 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/chivalry.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rycerskość|Rycerskość]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/call_of_duty.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Wszyscy za jednego|Wszyscy za jednego]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_turturret.jpg<br />[[Żółwiowa wieżyczka]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 8280 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 170 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 160 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +30 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/mortar.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Moździerz|Moździerz]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_manta.jpg<br />[[Manta]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Lekkozbrojne | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 7360 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 190 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 170 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 24 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +70 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +50<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/poison.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Trucizna|Trucizna]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/contact.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Kontakt!|Kontakt!]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_nautilus.jpg<br />[[Nautilus]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png<br />Strzeleckie | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 150 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 140 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 12 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 22 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/sandbagcircle.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/force_field.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Pole siłowe|Pole siłowe]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_octopod.jpg<br />[[Ośmionóg]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png<br />Ciężkozbrojne | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10300 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 180 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 220 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 10 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 20 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/hills.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rubble.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +120<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +60<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +80<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +80 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/frenzy.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Szał|Szał]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_scimitar.jpg<br />[[Bułat]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png<br />Lekkozbrojne | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 180 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 200 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 1 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 35 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png}} +160<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +45 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/dragon_breath.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Smoczy oddech|Smoczy oddech]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_gliders.jpg<br />[[Szybowce]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/fast.png<br />Szybkie | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 200 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 120 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 8 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 30 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/house.png}} +40 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/short_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png}} +140<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +70<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/forest.png}} +45 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/swarm.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Rój|Rój]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/flying.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Lot|Lot]] | |||
|- style="background-color:##19483c;border-color:##3fffe1;color:##cbfff3;" | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_medusa.jpg<br />[[Meduza]] | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/long_ranged.png<br />Artyleria | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 9270 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 210 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 140 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | 0 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +180<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/plain.png}} +50 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/light_melee.png}} +150<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/heavy_melee.png}} +180<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rocks.png}} +30 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:left;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rapid_deployment.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Szybkie reagowanie|Szybkie reagowanie]]<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/blast.png}}<br />[[Umiejętności_jednostki#Eksplozja|Eksplozja]] | |||
|} |
Wersja z 10:50, 12 sty 2021
Epoka | Rodzaj | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() Bonus |
![]() Bonus |
Umiejętności | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() Węgorz hydroelektryczny |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Szybkie |
9270 | 180 | 150 | 10 | 35 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Kamuflaż ![]() Przegrzanie |
![]() Krążownik podwodny |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Strzeleckie |
10300 | 150 | 140 | 12 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Okopanie ![]() Kontakt! |
![]() Mech K.R.A.B. |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Ciężkozbrojne |
11330 | 210 | 130 | 7 | 20 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Pancerz reaktywny ![]() Eksplozja |
![]() Czempion |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Ciężkozbrojne |
16000 | 190 | 160 | 10 | 22 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Rycerskość ![]() Wszyscy za jednego |
![]() Żółwiowa wieżyczka |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Artyleria |
8280 | 170 | 160 | 20 | 10 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Moździerz |
![]() Manta |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Lekkozbrojne |
7360 | 190 | 170 | 9 | 24 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Trucizna ![]() Kontakt! |
![]() Nautilus |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Strzeleckie |
9270 | 150 | 140 | 12 | 22 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Pole siłowe |
![]() Ośmionóg |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Ciężkozbrojne |
10300 | 180 | 220 | 10 | 20 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Szał |
![]() Bułat |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Lekkozbrojne |
9270 | 180 | 200 | 1 | 35 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Smoczy oddech |
![]() Szybowce |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Szybkie |
9270 | 200 | 120 | 8 | 30 | ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Rój ![]() Lot |
![]() Meduza |
Oceaniczna Przyszłość | ![]() Artyleria |
9270 | 210 | 140 | 50 | 0 | ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() ![]() |
![]() Szybkie reagowanie ![]() Eksplozja |