Zimowy pociąg – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 275: | Linia 275: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 10 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 14 290 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 12 547 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 546 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 169 900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 1 914 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 10 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:45, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 7x3 | ||||||||||||
Łańcuch: | Zimowy pociąg | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | ||||||||
Epoka Brązu | 630 | 201 | 105 | 1 050 | 760 | 24 | 4 | 10 |
Epoka Żelaza | 1 090 | 432 | 168 | 2 500 | 1 300 | 30 | 4 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 1 200 | 663 | 420 | 4 200 | 1 440 | 37 | 4 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 340 | 932 | 840 | 5 900 | 1 610 | 43 | 4 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 1 500 | 1 223 | 1 260 | 7 800 | 1 790 | 50 | 4 | 10 |
Epoka Kolonialna | 1 760 | 1 543 | 2 100 | 11 800 | 2 110 | 60 | 4 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 1 980 | 1 886 | 4 200 | 14 700 | 2 380 | 83 | 4 | 10 |
Epoka Postępowa | 2 180 | 2 251 | 6 300 | 17 900 | 2 610 | 116 | 4 | 10 |
Modernizm | 2 330 | 2 639 | 10 500 | 22 300 | 2 800 | 165 | 4 | 10 |
Postmodernizm | 2 430 | 3 042 | 16 800 | 28 000 | 2 910 | 231 | 4 | 10 |
Współczesność | 2 820 | 3 467 | 25 200 | 36 500 | 3 390 | 330 | 4 | 10 |
Epoka Jutra | 3 420 | 3 906 | 42 000 | 42 200 | 4 110 | 446 | 4 | 10 |
Przyszłość | 4 100 | 4 369 | 67 200 | 48 400 | 4 920 | 545 | 4 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 4 780 | 4 846 | 100 800 | 55 000 | 5 730 | 660 | 4 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 5 510 | 5 338 | 126 000 | 62 000 | 6 620 | 759 | 4 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 6 590 | 5 845 | 168 000 | 69 400 | 7 900 | 924 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 10 540 | 9 252 | 273 000 | 116 000 | 12 650 | 1 122 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 11 450 | 10 049 | 378 000 | 128 500 | 13 740 | 1 320 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 12 370 | 10 862 | 441 000 | 141 600 | 14 850 | 1 518 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 13 330 | 11 697 | 504 000 | 155 400 | 15 990 | 1 716 | 4 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 14 290 | 12 547 | 546 000 | 169 900 | 17 150 | 1 914 | 4 | 10 |