Zimowy pociąg – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 175: | Linia 175: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378 000 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 378 000 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 79 700 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 79 700 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 040 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 720 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 441 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 87 800 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:18, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 7x3 | ||||||||||||
Łańcuch: | Zimowy pociąg | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | ||||
Epoka Brązu | 410 | 162 | 105 | 650 |
Epoka Żelaza | 710 | 347 | 168 | 1 550 |
Wczesne Średniowiecze | 780 | 533 | 420 | 2 600 |
Rozkwit Średniowiecza | 870 | 748 | 840 | 3 650 |
Jesień Średniowiecza | 970 | 982 | 1 260 | 4 800 |
Epoka Kolonialna | 1 140 | 1 239 | 2 100 | 7 300 |
Epoka Przemysłowa | 1 290 | 1 514 | 4 200 | 9 100 |
Epoka Postępowa | 1 420 | 1 807 | 6 300 | 11 100 |
Modernizm | 1 510 | 2 119 | 10 500 | 13 800 |
Postmodernizm | 1 580 | 2 442 | 16 800 | 17 400 |
Współczesność | 1 830 | 2 783 | 25 200 | 22 600 |
Epoka Jutra | 2 230 | 3 136 | 42 000 | 26 200 |
Przyszłość | 2 670 | 3 507 | 67 200 | 30 000 |
Arktyczna Przyszłość | 3 110 | 3 890 | 100 800 | 34 100 |
Oceaniczna Przyszłość | 3 580 | 4 285 | 126 000 | 38 400 |
Wirtualna Przyszłość | 4 280 | 4 692 | 168 000 | 43 100 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 6 850 | 7 427 | 273 000 | 71 900 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 7 440 | 8 068 | 378 000 | 79 700 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 8 040 | 8 720 | 441 000 | 87 800 |