Zimowa wieża – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 3 510 | |||
| 4 - 7 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 4 390 | |||
| 5 - 9 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 5 270 | |||
| 6 - 11 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:04, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 54 | 80 | 700 | 610 | 5 | 1 |
Epoka Żelaza | 116 | 128 | 1 600 | 1 060 | 5 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 178 | 320 | 2 700 | 1 170 | 5 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 250 | 640 | 3 800 | 1 300 | 5 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 328 | 960 | 5 000 | 1 450 | 5 | 1 |
Epoka Kolonialna | 414 | 1 600 | 7 700 | 1 710 | 5 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 506 | 3 200 | 9 600 | 1 930 | 5 | 1 |
Epoka Postępowa | 604 | 4 800 | 11 600 | 2 120 | 5 | 1 |
Modernizm | 708 | 8 000 | 14 400 | 2 260 | 5 | 1 |
Postmodernizm | 816 | 12 800 | 18 100 | 2 360 | 5 | 1 |
Współczesność | 930 | 19 200 | 23 600 | 2 740 | 5 | 1 |
Epoka Jutra | 1 048 | 32 000 | 27 300 | 3 330 | 5 | 1 |
Przyszłość | 1 172 | 51 200 | 31 300 | 3 990 | 5 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 1 300 | 76 800 | 35 600 | 4 640 | 5 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 432 | 96 000 | 40 200 | 5 360 | 5 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 1 568 | 128 000 | 45 000 | 6 400 | 5 | 1 |
Epoka kosmiczna: Mars | 2 482 | 208 000 | 75 100 | 10 240 | 5 | 1 |