Ziggurat: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2015 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| 4,780 | | 4,780 | ||
| 54,000 | | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 2,117 | |||
| 2,117 | |||
| 5,360 | |||
| 72,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 20:09, 11 sie 2018
- Zmotywowanie zwiększa produkcję monet, nie można splądrować gdy jest zmotywowany | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiary: | 3x3 |
Wprowadzony w: | Lato 2015 |
output |