Zakątek mówców: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Legenda o bohaterze 2015 | | style="width: 70%;"| [[Legenda o bohaterze]] 2015 | ||
|} | |} | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| style="text-align: center;" | 15,940 | | style="text-align: center;" | 15,940 | ||
| style="text-align: center;" | 54,000 | | style="text-align: center;" | 54,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 10% | |||
| style="text-align: center;" | 1,588 | |||
| style="text-align: center;" | 17,860 | |||
| style="text-align: center;" | 72,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:icon_attack.png]] Zapewnia bonus do ataku armii atakującej | [[File:icon_attack.png]] Zapewnia bonus do ataku armii atakującej |
Wersja z 19:11, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x3 |
Wprowadzony w: | Legenda o bohaterze 2015 |