Zakątek mówców: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 117: | Linia 117: | ||
| style="text-align: center;" | 14,140 | | style="text-align: center;" | 14,140 | ||
| style="text-align: center;" | 43,200 | | style="text-align: center;" | 43,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 10% | |||
| style="text-align: center;" | 1,450 | |||
| style="text-align: center;" | 15,940 | |||
| style="text-align: center;" | 54,000 | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
[[File:icon_attack.png]] Zapewnia bonus do ataku armii atakującej | [[File:icon_attack.png]] Zapewnia bonus do ataku armii atakującej |
Wersja z 16:37, 18 mar 2017