Złota Nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Nagroda za miejsce osiągnięte przed przeliczeniem rankingu (przed aktualizacją gry do 1.70) | | style="width: 70%;"| Nagroda za miejsce osiągnięte przed przeliczeniem rankingu (przed aktualizacją gry do 1.70) | ||
|} | |} | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 984 | | 984 | ||
| 1,200,000 | | 1,200,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,176 | |||
| 1,600,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 14:42, 11 sie 2018