Złota Nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 9 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Gold Award.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Gold Award.png]] | ||
- | - Odrestaurowanie niemożliwe<br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Szczegóły''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Dekoracje | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Nagroda za miejsce osiągnięte przed przeliczeniem rankingu (przed aktualizacją gry do 1.70) | ||
|} | |} | ||
Linia 30: | Linia 30: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 113 | | 113 | ||
| 1,000 | | 1,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 194 | | 194 | ||
| 1,600 | | 1,600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 215 | | 215 | ||
| 4,000 | | 4,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 239 | | 239 | ||
| 8,000 | | 8,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 267 | | 267 | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 314 | | 314 | ||
| 20,000 | | 20,000 | ||
|- | |- | ||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | | | ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 354 | | 354 | ||
| 40,000 | | 40,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 389 | | 389 | ||
| 60,000 | | 60,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 416 | | 416 | ||
| 100,000 | | 100,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 433 | | 433 | ||
| 160,000 | | 160,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 504 | | 504 | ||
| 240,000 | | 240,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 611 | | 611 | ||
| 400,000 | | 400,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 733 | | 733 | ||
| 640,000 | | 640,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 853 | | 853 | ||
| 960,000 | | 960,000 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 984 | |||
| 1,200,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 1,176 | |||
| 1,600,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 14:42, 11 sie 2018