Yggdrasil – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 5 400 | |||
| 7 - 11 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 6 750 | |||
| 8 - 14 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 8 100 | |||
| 10 - 16 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:02, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x3Property "Size" (as page type) with input value " 3x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 45 | +12% | 600 | 600 | 8 | 10 | 3 |
Epoka Żelaza | 72 | +12% | 1 400 | 1 400 | 10 | 10 | 3 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | +12% | 2 400 | 2 400 | 12 | 10 | 3 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | +12% | 3 300 | 3 300 | 14 | 10 | 3 |
Jesień Średniowiecza | 540 | +12% | 4 400 | 4 400 | 16 | 10 | 3 |
Epoka Kolonialna | 900 | +12% | 6 700 | 5 600 | 19 | 10 | 3 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | +12% | 8 400 | 6 800 | 26 | 10 | 3 |
Epoka Postępowa | 2 700 | +12% | 10 200 | 8 000 | 36 | 10 | 3 |
Modernizm | 4 500 | +12% | 12 600 | 9 300 | 52 | 10 | 3 |
Postmodernizm | 7 200 | +12% | 15 900 | 10 600 | 72 | 10 | 3 |
Współczesność | 10 800 | +12% | 20 700 | 11 900 | 103 | 10 | 3 |
Epoka Jutra | 18 000 | +12% | 24 000 | 13 400 | 139 | 10 | 3 |
Przyszłość | 28 800 | +12% | 27 500 | 14 700 | 186 | 10 | 3 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | +12% | 31 200 | 16 100 | 237 | 10 | 3 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | +12% | 35 200 | 17 700 | 288 | 10 | 3 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | +12% | 39 400 | 19 100 | 340 | 10 | 3 |
Epoka kosmiczna: Mars | 117 000 | +12% | 65 900 | 30 900 | 402 | 10 | 3 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Zwiększa premię do ataku nacierającej armii gracza