Yggdrasil – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 216: | Linia 216: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 71 300 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 71 300 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 31 500 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 31 500 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | +6% | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 78 300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 33 500 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br>{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_attacker-6070a3719.png}} Atak dla armii atakującej<br> |
Wersja z 12:32, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||
Epoka Brązu | 45 | +6% | 500 | 500 | 10 | 1 |
Epoka Żelaza | 72 | +6% | 1 300 | 1 300 | 10 | 1 |
Wczesne Średniowiecze | 180 | +6% | 2 100 | 2 100 | 10 | 1 |
Rozkwit Średniowiecza | 360 | +6% | 3 000 | 3 000 | 10 | 1 |
Jesień Średniowiecza | 540 | +6% | 3 900 | 3 900 | 10 | 1 |
Epoka Kolonialna | 900 | +6% | 6 000 | 5 000 | 10 | 1 |
Epoka Przemysłowa | 1 800 | +6% | 7 400 | 6 000 | 10 | 1 |
Epoka Postępowa | 2 700 | +6% | 9 000 | 7 100 | 10 | 1 |
Modernizm | 4 500 | +6% | 11 200 | 8 300 | 10 | 1 |
Postmodernizm | 7 200 | +6% | 14 100 | 9 400 | 10 | 1 |
Współczesność | 10 800 | +6% | 18 400 | 10 600 | 10 | 1 |
Epoka Jutra | 18 000 | +6% | 21 300 | 11 800 | 10 | 1 |
Przyszłość | 28 800 | +6% | 24 400 | 13 000 | 10 | 1 |
Arktyczna Przyszłość | 43 200 | +6% | 27 700 | 14 300 | 10 | 1 |
Oceaniczna Przyszłość | 54 000 | +6% | 31 200 | 15 700 | 10 | 1 |
Wirtualna Przyszłość | 72 000 | +6% | 35 000 | 16 900 | 10 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 117 000 | +6% | 58 400 | 27 400 | 10 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 162 000 | +6% | 64 700 | 29 400 | 10 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 189 000 | +6% | 71 300 | 31 500 | 10 | 1 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 216 000 | +6% | 78 300 | 33 500 | 10 | 1 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)
Atak dla armii atakującej