Wystawa Światowa – poz. 8: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 191: | Linia 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 7 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 736 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 504 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 178 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 7 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 6x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 292 | 120 | 1 300 | 7 | 5 |
Epoka Żelaza | 626 | 192 | 3 200 | 7 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 961 | 480 | 5 300 | 7 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 350 | 960 | 7 400 | 7 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 1 771 | 1 440 | 9 800 | 7 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 236 | 2 400 | 14 900 | 7 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 732 | 4 800 | 18 500 | 7 | 5 |
Epoka Postępowa | 3 262 | 7 200 | 22 500 | 7 | 5 |
Modernizm | 3 823 | 12 000 | 28 000 | 7 | 5 |
Postmodernizm | 4 406 | 19 200 | 35 200 | 7 | 5 |
Współczesność | 5 022 | 28 800 | 45 800 | 7 | 5 |
Epoka Jutra | 5 659 | 48 000 | 53 100 | 7 | 5 |
Przyszłość | 6 329 | 76 800 | 60 800 | 7 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 7 020 | 115 200 | 69 100 | 7 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 7 733 | 144 000 | 77 900 | 7 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 8 467 | 192 000 | 87 300 | 7 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 13 403 | 312 000 | 145 800 | 7 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 14 558 | 432 000 | 161 500 | 7 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 15 736 | 504 000 | 178 000 | 7 | 5 |