Wrześniowa chata – poz. 4: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 191: | Linia 191: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 800 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 10 800 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 2 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 620 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 252 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 101 200 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 670 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||
Epoka Brązu | 180 | 60 | 800 | 590 | 2 |
Epoka Żelaza | 380 | 96 | 1 800 | 1 020 | 2 |
Wczesne Średniowiecze | 590 | 240 | 3 000 | 1 130 | 2 |
Rozkwit Średniowiecza | 830 | 480 | 4 200 | 1 260 | 2 |
Jesień Średniowiecza | 1 080 | 720 | 5 600 | 1 410 | 2 |
Epoka Kolonialna | 1 370 | 1 200 | 8 500 | 1 660 | 2 |
Epoka Przemysłowa | 1 670 | 2 400 | 10 500 | 1 870 | 2 |
Epoka Postępowa | 1 990 | 3 600 | 12 800 | 2 050 | 2 |
Modernizm | 2 340 | 6 000 | 15 900 | 2 200 | 2 |
Postmodernizm | 2 690 | 9 600 | 20 000 | 2 290 | 2 |
Współczesność | 3 070 | 14 400 | 26 000 | 2 660 | 2 |
Epoka Jutra | 3 460 | 24 000 | 30 200 | 3 230 | 2 |
Przyszłość | 3 870 | 38 400 | 34 600 | 3 870 | 2 |
Arktyczna Przyszłość | 4 290 | 57 600 | 39 300 | 4 500 | 2 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 730 | 72 000 | 44 300 | 5 200 | 2 |
Wirtualna Przyszłość | 5 170 | 96 000 | 49 600 | 6 210 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 8 190 | 156 000 | 82 900 | 9 940 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 8 900 | 216 000 | 91 800 | 10 800 | 2 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 9 620 | 252 000 | 101 200 | 11 670 | 2 |