Wrota Boga Słońca: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
m (Shelian przeniósł stronę Gate of the Sun God do Wrota Boga Słońca) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 86: | Linia 86: | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 1,113 | |||
| 24,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 16:00, 18 mar 2017
- Odrestaurowanie zwiększa podwójnie zadowolenie | |
Właściwości | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 2x2 |
Do zdobycia w: | Wyprawy gildyjne |