Wrak statku: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 2: | Linia 2: | ||
{| | {| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/ | | style="text-align: center;" colspan="2" | https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SummerBonus18.png | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left;" colspan="2" | | | style="text-align: left;" colspan="2" | | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | * Motywacja podwaja produkcję bazową. Brak motywacji umożliwia plądrowanie | ||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_renovation_kit.png}} Do ulepszenia do bieżącej epoki wymagany jest zestaw do renowacji | |||
* {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_one_up_kit.png}} Do ulepszenia o jedną epokę wymagany jest zestaw do ulepszenia | |||
* Można przenieść do inwentarza za pomocą {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/reward_icons/reward_icon_store_building.png}} przedmiotu Przechowaj Budynek | |||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Rodzaj:''' | | style="width: 30%;" | '''Rodzaj:''' | ||
| style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential.png}} Budynki mieszkalne | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Ulica:''' | | style="width: 30%;" | '''Ulica:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[StreetLevel::{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | | style="width: 70%;" | [[StreetLevel::{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png}} 1x1]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | | style="width: 30%;" | '''Wielkość:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Size::{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} | | style="width: 70%;" | [[Size::{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png}} 4x2]] | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;" | ''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | |||
| style="width: 70%;" | [[ | |||
|} | |} | ||
Linia 36: | Linia 30: | ||
{| style="margin: auto;" | {| style="margin: auto;" | ||
|- | |- | ||
! style="text-align: center" rowspan="3" | Epoka | |||
! style="text-align: center;" colspan="2" | Zapewnia | ! style="text-align: center;" colspan="2" | Zapewnia | ||
! style="text-align: center;" colspan="2" | Produkuje | |||
|- | |||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population.png}} | |||
! style="text-align: center;" rowspan="2" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}} | |||
! style="text-align: center;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/medals.png}} | |||
|- | |||
! style="text-align: center;" | [[ProductionTime::1d]] | |||
! style="text-align: center;" colspan="1" | po zmotywowaniu | |||
|- | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:center;" | Epoka Brązu | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 22 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 40 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 400 | |||
| style="background-color:#503d09;border-color:#d5b945;color:#ffe783;text-align:right;" | 4 | |||
|- | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:center;" | Epoka Żelaza | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 46 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 64 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 900 | |||
| style="background-color:#521e09;border-color:#ff7772;color:#f4eea7;text-align:right;" | 6 | |||
|- | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:center;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 71 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 160 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 1 400 | |||
| style="background-color:#324125;border-color:#77ad81;color:#cce2a2;text-align:right;" | 7 | |||
|- | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:center;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 100 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 320 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 2 000 | |||
| style="background-color:#154040;border-color:#3bbaba;color:#9bf7f7;text-align:right;" | 8 | |||
|- | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:center;" | Jesień Średniowiecza | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 131 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 480 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 2 700 | |||
| style="background-color:#46254a;border-color:#d178db;color:#f4c5f9;text-align:right;" | 9 | |||
|- | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:center;" | Epoka Kolonialna | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 166 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 800 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 4 100 | |||
| style="background-color:#6b3c08;border-color:#ffffff;color:#fecead;text-align:right;" | 11 | |||
|- | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:center;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 202 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 1 600 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 5 100 | |||
| style="background-color:#561918;border-color:#ffafaf;color:#ffafaf;text-align:right;" | 15 | |||
|- | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:center;" | Epoka Postępowa | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 242 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 2 400 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 6 100 | |||
| style="background-color:#70490d;border-color:#ffb065;color:#ffead5;text-align:right;" | 20 | |||
|- | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:center;" | Modernizm | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 283 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 4 000 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 7 600 | |||
| style="background-color:#27426d;border-color:#65b4ff;color:#ffead5;text-align:right;" | 29 | |||
|- | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:center;" | Postmodernizm | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 326 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 6 400 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 9 600 | |||
| style="background-color:#4f5751;border-color:#f8f8f8;color:#ffead5;text-align:right;" | 40 | |||
|- | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:center;" | Współczesność | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 372 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 9 600 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 12 500 | |||
| style="background-color:#c1522e;border-color:#ff8946;color:#ffd6cb;text-align:right;" | 58 | |||
|- | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:center;" | Epoka Jutra | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 419 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 16 000 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 14 500 | |||
| style="background-color:#1e2126;border-color:#3d76c8;color:#b9b9b9;text-align:right;" | 78 | |||
|- | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:center;" | Przyszłość | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 469 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 25 600 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 16 600 | |||
| style="background-color:#3d5f1b;border-color:#80ff00;color:#cce5ac;text-align:right;" | 95 | |||
|- | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:center;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 520 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 38 400 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 18 900 | |||
| style="background-color:#b1b1b1;border-color:#daf0ff;color:#1b1d29;text-align:right;" | 115 | |||
|- | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:center;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 573 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 48 000 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 21 300 | |||
| style="background-color:#19483c;border-color:#3fffe1;color:#cbfff3;text-align:right;" | 132 | |||
|- | |- | ||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:center;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 627 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 64 000 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 23 800 | |||
| style="background-color:#371a52;border-color:#bf77ff;color:#e1bfff;text-align:right;" | 160 | |||
|- | |- | ||
| style="text-align:right;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:center;" | Epoka kosmiczna: Mars | ||
| style="text-align:right;" | | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 993 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 104 000 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 39 800 | |||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 195 | |||
|} | |} | ||
<div style="display:none"> | <div style="display:none"> | ||
[[ | [[Produces::39 800 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money.png}}]] | ||
</div> | </div> | ||
<!-- SMW code --> | <!-- SMW code --> | ||
<span style="display:none"> | <span style="display:none"> | ||
[[Category: | [[Category:Budynki specjalne]] | ||
[[Category:Budynki | [[Category:Budynki mieszkalne]] | ||
[[Name::Wrak statku]] | [[Name::Wrak statku]] | ||
[[Type::Budynki | [[Type::Budynki mieszkalne]] | ||
[[ExternalImage::https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/ | [[ExternalImage::https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/R_SS_MultiAge_SummerBonus18.png]] | ||
[[BuildingTypeImage::https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/ | [[BuildingTypeImage::https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/residential.png]] | ||
</span> | </span> |
Wersja z 12:13, 5 cze 2019
Właściwości | |
| |
Rodzaj: | Budynki mieszkalne |
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
|
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x2Property "Size" (as page type) with input value " 4x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
|
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań |
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||
---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||
Epoka Brązu | 22 | 40 | 400 | 4 |
Epoka Żelaza | 46 | 64 | 900 | 6 |
Wczesne Średniowiecze | 71 | 160 | 1 400 | 7 |
Rozkwit Średniowiecza | 100 | 320 | 2 000 | 8 |
Jesień Średniowiecza | 131 | 480 | 2 700 | 9 |
Epoka Kolonialna | 166 | 800 | 4 100 | 11 |
Epoka Przemysłowa | 202 | 1 600 | 5 100 | 15 |
Epoka Postępowa | 242 | 2 400 | 6 100 | 20 |
Modernizm | 283 | 4 000 | 7 600 | 29 |
Postmodernizm | 326 | 6 400 | 9 600 | 40 |
Współczesność | 372 | 9 600 | 12 500 | 58 |
Epoka Jutra | 419 | 16 000 | 14 500 | 78 |
Przyszłość | 469 | 25 600 | 16 600 | 95 |
Arktyczna Przyszłość | 520 | 38 400 | 18 900 | 115 |
Oceaniczna Przyszłość | 573 | 48 000 | 21 300 | 132 |
Wirtualna Przyszłość | 627 | 64 000 | 23 800 | 160 |
Epoka kosmiczna: Mars | 993 | 104 000 | 39 800 | 195 |