Wodny młyn jesieni: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 235: | Linia 235: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 930 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 11 930 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 474 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 474 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 2 471 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 216 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 73 300 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 12 850 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 535 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 1 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 12:34, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 43 | 45 | 500 | 610 | 8 | 1 | 10 |
Epoka Żelaza | 91 | 72 | 1 200 | 1 050 | 10 | 1 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 140 | 180 | 2 000 | 1 160 | 12 | 1 | 10 |
Rozkwit Średniowiecza | 197 | 360 | 2 800 | 1 290 | 14 | 1 | 10 |
Jesień Średniowiecza | 258 | 540 | 3 700 | 1 440 | 16 | 1 | 10 |
Epoka Kolonialna | 326 | 900 | 5 600 | 1 700 | 19 | 1 | 10 |
Epoka Przemysłowa | 398 | 1 800 | 7 000 | 1 910 | 26 | 1 | 10 |
Epoka Postępowa | 476 | 2 700 | 8 400 | 2 100 | 36 | 1 | 10 |
Modernizm | 558 | 4 500 | 10 500 | 2 250 | 52 | 1 | 10 |
Postmodernizm | 643 | 7 200 | 13 200 | 2 340 | 72 | 1 | 10 |
Współczesność | 732 | 10 800 | 17 200 | 2 720 | 103 | 1 | 10 |
Epoka Jutra | 825 | 18 000 | 19 900 | 3 300 | 139 | 1 | 10 |
Przyszłość | 923 | 28 800 | 22 800 | 3 960 | 170 | 1 | 10 |
Arktyczna Przyszłość | 1 024 | 43 200 | 25 900 | 4 610 | 206 | 1 | 10 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 128 | 54 000 | 29 200 | 5 320 | 237 | 1 | 10 |
Wirtualna Przyszłość | 1 235 | 72 000 | 32 700 | 6 350 | 288 | 1 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 1 955 | 117 000 | 54 700 | 10 160 | 350 | 1 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 2 123 | 162 000 | 60 600 | 11 040 | 412 | 1 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 2 295 | 189 000 | 66 800 | 11 930 | 474 | 1 | 10 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 2 471 | 216 000 | 73 300 | 12 850 | 535 | 1 | 10 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)