Wirtualna Przyszłość Budynki towarowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods1-ba29422a2.png}}<br />[[Farma włókna botanicznego]] | ||
| | | 390 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety <br/>837 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 4x7<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />6 210 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja <br/> | ||
| | | 112 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/tea_silk-cd9b4d66b.png}} / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods2-c2f7d5389.png}}<br />[[Kamieniołom kryształów jadeitu]] | ||
| | | 390 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety <br/>837 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie <br/> | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />5 640 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja <br/> | ||
| | | 120 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | ||
| | | 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/data_crystals-ff9e21f08.png}} / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods3-4c52c96d4.png}}<br />[[Proekologiczna farma ryżu]] | |||
| 390 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety <br/>837 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 5x6<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />5 640 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja <br/> | |||
| 120 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/golden_rice-e0a7a25ae.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods4-8855894b8.png}}<br />[[Centrum replikacji nanitów]] | |||
| 390 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety <br/>837 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 6x5<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />5 640 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja <br/> | |||
| 120 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/nanites-1960728fd.png}} / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/G_SS_VirtualFuture_Goods5-8fbd23d1a.png}}<br />[[Bank kryptowalut]] | |||
| 390 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety <br/>837 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie <br/> | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 7x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street_required-a3af857bd.png}} 2x2<br />6 210 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja <br/> | |||
| 112 000 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} <br/> | |||
| 1 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/cryptocash-0ffc6b32c.png}} / 4h | |||
|} |
Wersja z 11:24, 1 mar 2021
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Farma włókna botanicznego |
390 000 Monety 837 000 Zaopatrzenie |
4x7 2x2 6 210 Populacja |
112 000 |
1 / 4h |
Kamieniołom kryształów jadeitu |
390 000 Monety 837 000 Zaopatrzenie |
6x5 2x2 5 640 Populacja |
120 000 |
1 / 4h |
Proekologiczna farma ryżu |
390 000 Monety 837 000 Zaopatrzenie |
5x6 2x2 5 640 Populacja |
120 000 |
1 / 4h |
Centrum replikacji nanitów |
390 000 Monety 837 000 Zaopatrzenie |
6x5 2x2 5 640 Populacja |
120 000 |
1 / 4h |
Bank kryptowalut |
390 000 Monety 837 000 Zaopatrzenie |
7x4 2x2 6 210 Populacja |
112 000 |
1 / 4h |