Wieża zwycięstwa – poz. 2: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 780 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 780 | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 880 | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
<!-- SMW code --> | <!-- SMW code --> |
Wersja z 10:23, 23 kwi 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynek o losowej produkcji | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Produkuje | Zapewnia |
---|---|---|
Epoka Brązu | 14 | 40 |
Epoka Żelaza | 18 | 40 |
Wczesne Średniowiecze | 22 | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | 26 | 40 |
Jesień Średniowiecza | 30 | 40 |
Epoka Kolonialna | 36 | 40 |
Epoka Przemysłowa | 50 | 40 |
Epoka Postępowa | 70 | 40 |
Modernizm | 100 | 40 |
Postmodernizm | 140 | 40 |
Współczesność | 200 | 40 |
Epoka Jutra | 270 | 40 |
Przyszłość | 360 | 40 |
Arktyczna Przyszłość | 460 | 40 |
Oceaniczna Przyszłość | 560 | 40 |
Wirtualna Przyszłość | 660 | 40 |
Epoka kosmiczna: Mars | 780 | 40 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 880 | 40 |