Wieża zwycięstwa: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 11: | Linia 11: | ||
| style="width: 70%;"| Budynek produkujący medale | | style="width: 70%;"| Budynek produkujący medale | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(droga niewymagana) | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x1 <br>(droga niewymagana) | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Soccer Cup 2014 | | style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 88: | Linia 88: | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| 280 | | 280 | ||
| 40 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 330 | |||
| 40 | | 40 | ||
|} | |} |
Wersja z 20:40, 11 sie 2018
- Zmienia epoką wraz z rozwojem Gracza | |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkujący medale |
Rozmiar: | 1x1 (droga niewymagana) |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2014 |