Wieża taktyka – poz. 1: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 124: | Linia 124: | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +2% | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | +2% | ||
| style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | | style="background-color:#9c4536;border-color:#e04021;color:#ffcbc1;text-align:right;" | 40 | ||
|- | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | +2% | |||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 40 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender.png}} Atak armii defensywnej<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/att_boost_defender.png}} Atak armii defensywnej<br> |
Wersja z 10:28, 23 kwi 2020
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Wieża | ||||||||||||
Ulica: | Ulica nie jest wymagana | ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 1x1Property "Size" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | +2% | 40 |
Epoka Żelaza | +2% | 40 |
Wczesne Średniowiecze | +2% | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | +2% | 40 |
Jesień Średniowiecza | +2% | 40 |
Epoka Kolonialna | +2% | 40 |
Epoka Przemysłowa | +2% | 40 |
Epoka Postępowa | +2% | 40 |
Modernizm | +2% | 40 |
Postmodernizm | +2% | 40 |
Współczesność | +2% | 40 |
Epoka Jutra | +2% | 40 |
Przyszłość | +2% | 40 |
Arktyczna Przyszłość | +2% | 40 |
Oceaniczna Przyszłość | +2% | 40 |
Wirtualna Przyszłość | +2% | 40 |
Epoka kosmiczna: Mars | +2% | 40 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | +2% | 40 |
Atak armii defensywnej