Wczesne Średniowiecze Budynki wojskowe: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {| style="margin: auto; width: 100%" class="sortable jquery-tablesorter" | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Budynek | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Koszt | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Wymagania | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Zapewnia | ||
| | ! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Produkuje | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_EarlyMiddleAge_Archeryrange-3bab6e2e7.png}}<br />[[Strzelnica łuczników konnych]] | ||
| | | 11 050 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>8 570 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />206 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| | | 120 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_mounted_bowman-5d2eac3c6.jpg}}<br/>Łucznik konny / 4h | ||
| | |- | ||
| | | {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_EarlyMiddleAge_Armoredswordsmsanbarracks-e34248cc2.png}}<br />[[Koszary opancerzonej piechoty]] | ||
| | | 16 570 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>12 850 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | ||
| | | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />284 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | ||
| | | 90 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | ||
| | | {{sized-external-image|50px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_armoredswordsman-9a14e118e.jpg}}<br/>Opancerzona piechota / 4h | ||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_EarlyMiddleAge_Siegecamp-2d5eefa81.png}}<br />[[Obozowisko katapult]] | |||
| 18 410 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>14 280 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />335 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_catapult-70621971b.jpg}}<br/>Katapulta / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_EarlyMiddleAge_Spearmanbarracks-b27d8f291.png}}<br />[[Koszary najemników]] | |||
| 7 360 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>5 710 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x3<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />155 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| 90 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_spearman-6d8d988a5.jpg}}<br/>Najemnik / 4h | |||
|- | |||
| {{sized-external-image|70px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/city/buildings/M_SS_EarlyMiddleAge_Stablecataphract-e50440a5c.png}}<br />[[Stajnia ciężkiej kawalerii]] | |||
| 14 730 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/money-ecd40aa19.png}} Monety<br/>11 420 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/supplies-660dd9d0f.png}} Zaopatrzenie | |||
| {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size-5ae5e0c1b.png}} 3x4<br />{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street-02b2ff628.png}} 1x1<br />335 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/population-e6f83cb5e.png}} Populacja | |||
| 120 {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/rank-57652d887.png}} | |||
| {{sized-external-image|50px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/unit_portraits/armyuniticons_90x90/armyuniticons_90x90_cataphract-a66ebc9a3.jpg}}<br/>Ciężka kawaleria / 4h | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 11:36, 5 lip 2023
Budynek | Koszt | Wymagania | Zapewnia | Produkuje |
---|---|---|---|---|
Strzelnica łuczników konnych |
11 050 Monety 8 570 Zaopatrzenie |
3x4 1x1 206 Populacja |
120 | Łucznik konny / 4h |
Koszary opancerzonej piechoty |
16 570 Monety 12 850 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 284 Populacja |
90 | Opancerzona piechota / 4h |
Obozowisko katapult |
18 410 Monety 14 280 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 335 Populacja |
90 | Katapulta / 4h |
Koszary najemników |
7 360 Monety 5 710 Zaopatrzenie |
3x3 1x1 155 Populacja |
90 | Najemnik / 4h |
Stajnia ciężkiej kawalerii |
14 730 Monety 11 420 Zaopatrzenie |
3x4 1x1 335 Populacja |
120 | Ciężka kawaleria / 4h |