Trybuna: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 137: | Linia 137: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 4 000 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 144 000 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 144 000 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 4 290 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 156 000 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:31, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 3x2 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 200 | 30 |
Epoka Żelaza | 270 | 48 |
Wczesne Średniowiecze | 360 | 120 |
Rozkwit Średniowiecza | 400 | 240 |
Jesień Średniowiecza | 450 | 360 |
Epoka Kolonialna | 530 | 600 |
Epoka Przemysłowa | 590 | 1 200 |
Epoka Postępowa | 660 | 1 800 |
Modernizm | 700 | 3 000 |
Postmodernizm | 730 | 4 800 |
Współczesność | 850 | 7 200 |
Epoka Jutra | 1 030 | 12 000 |
Przyszłość | 1 230 | 19 200 |
Arktyczna Przyszłość | 1 430 | 28 800 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 650 | 36 000 |
Wirtualna Przyszłość | 1 980 | 48 000 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 3 160 | 78 000 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 3 440 | 108 000 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 3 710 | 126 000 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 4 000 | 144 000 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 4 290 | 156 000 |