Trybuna: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 24: | Linia 24: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 680 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 840 | |||
| 0 - 0 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 1 010 | |||
| 0 - 0 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:54, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 3x2Property "Size" (as page type) with input value " 3x2" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 200 | 30 |
Epoka Żelaza | 270 | 48 |
Wczesne Średniowiecze | 360 | 120 |
Rozkwit Średniowiecza | 400 | 240 |
Jesień Średniowiecza | 450 | 360 |
Epoka Kolonialna | 530 | 600 |
Epoka Przemysłowa | 590 | 1 200 |
Epoka Postępowa | 660 | 1 800 |
Modernizm | 700 | 3 000 |
Postmodernizm | 730 | 4 800 |
Współczesność | 850 | 7 200 |
Epoka Jutra | 1 030 | 12 000 |
Przyszłość | 1 230 | 19 200 |
Arktyczna Przyszłość | 1 430 | 28 800 |
Oceaniczna Przyszłość | 1 650 | 36 000 |
Wirtualna Przyszłość | 1 980 | 48 000 |
Epoka kosmiczna: Mars | 3 160 | 78 000 |