Tolos Bożków – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 6 210 | |||
| 5 - 9 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 7 760 | |||
| 6 - 11 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 9 320 | |||
| 8 - 13 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:03, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 4x4Property "Size" (as page type) with input value " 4x4" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||||
Epoka Brązu | 790 | 80 | 1 200 | 900 | 8 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 370 | 128 | 2 600 | 2 100 | 11 | 2 | 5 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 1 510 | 320 | 3 800 | 3 500 | 13 | 2 | 5 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 690 | 640 | 5 400 | 4 900 | 15 | 2 | 5 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 1 880 | 960 | 7 100 | 6 500 | 18 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 210 | 1 600 | 10 800 | 8 300 | 21 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 490 | 3 200 | 13 500 | 10 000 | 29 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 740 | 4 800 | 16 400 | 11 800 | 40 | 2 | 5 | 5 |
Modernizm | 2 930 | 8 000 | 20 400 | 13 700 | 58 | 2 | 5 | 5 |
Postmodernizm | 3 050 | 12 800 | 25 600 | 15 700 | 80 | 2 | 5 | 5 |
Współczesność | 3 550 | 19 200 | 33 300 | 17 600 | 115 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Jutra | 4 300 | 32 000 | 38 600 | 19 700 | 155 | 2 | 5 | 5 |
Przyszłość | 5 160 | 51 200 | 44 200 | 21 700 | 189 | 2 | 5 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 6 010 | 76 800 | 50 300 | 23 800 | 229 | 2 | 5 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 930 | 96 000 | 56 700 | 26 100 | 263 | 2 | 5 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 8 280 | 128 000 | 63 500 | 28 200 | 320 | 2 | 5 | 5 |
Epoka kosmiczna: Mars | 13 250 | 208 000 | 106 000 | 45 600 | 389 | 2 | 5 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)