Tolos Bożków – poz. 7: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 268: | Linia 268: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 970 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 155 400 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 59 300 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 663 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:42, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | |||||||
Epoka Brązu | 790 | 80 | 1 200 | 900 | 8 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 370 | 128 | 2 600 | 2 100 | 11 | 2 | 5 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 1 510 | 320 | 3 800 | 3 500 | 13 | 2 | 5 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 690 | 640 | 5 400 | 4 900 | 15 | 2 | 5 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 1 880 | 960 | 7 100 | 6 500 | 18 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 210 | 1 600 | 10 800 | 8 300 | 21 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 490 | 3 200 | 13 500 | 10 000 | 29 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 740 | 4 800 | 16 400 | 11 800 | 40 | 2 | 5 | 5 |
Modernizm | 2 930 | 8 000 | 20 400 | 13 700 | 58 | 2 | 5 | 5 |
Postmodernizm | 3 050 | 12 800 | 25 600 | 15 700 | 80 | 2 | 5 | 5 |
Współczesność | 3 550 | 19 200 | 33 300 | 17 600 | 115 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Jutra | 4 300 | 32 000 | 38 600 | 19 700 | 155 | 2 | 5 | 5 |
Przyszłość | 5 160 | 51 200 | 44 200 | 21 700 | 189 | 2 | 5 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 6 010 | 76 800 | 50 300 | 23 800 | 229 | 2 | 5 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 930 | 96 000 | 56 700 | 26 100 | 263 | 2 | 5 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 8 280 | 128 000 | 63 500 | 28 200 | 320 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 13 250 | 208 000 | 106 000 | 45 600 | 389 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 14 400 | 288 000 | 117 500 | 48 900 | 458 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 15 550 | 336 000 | 129 500 | 52 500 | 526 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 16 760 | 384 000 | 142 100 | 55 800 | 595 | 2 | 5 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 17 970 | 416 000 | 155 400 | 59 300 | 663 | 2 | 5 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)