Tolos Bożków – poz. 6: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 2 | ||
| style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | | style="background-color:#2a4a6d;border-color:#193049;color:#aaeddf;text-align:right;" | 5 | ||
|- | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Tytan | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 17 150 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 416 000 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 148 900 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 56 600 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 531 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 2 | |||
| style="background-color:#255a3e;border-color:#457b41;color:#e9f6a1;text-align:right;" | 5 | |||
|} | |} | ||
{{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/goods-49dc375be.png}} Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)<br> |
Wersja z 08:42, 12 lip 2023
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x4 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 760 | 80 | 1 100 | 800 | 7 | 2 | 5 |
Epoka Żelaza | 1 300 | 128 | 2 500 | 2 000 | 9 | 2 | 5 |
Wczesne Średniowiecze | 1 440 | 320 | 3 700 | 3 400 | 11 | 2 | 5 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 610 | 640 | 5 200 | 4 700 | 12 | 2 | 5 |
Jesień Średniowiecza | 1 790 | 960 | 6 800 | 6 200 | 14 | 2 | 5 |
Epoka Kolonialna | 2 110 | 1 600 | 10 400 | 7 900 | 17 | 2 | 5 |
Epoka Przemysłowa | 2 380 | 3 200 | 12 900 | 9 600 | 23 | 2 | 5 |
Epoka Postępowa | 2 610 | 4 800 | 15 700 | 11 300 | 32 | 2 | 5 |
Modernizm | 2 800 | 8 000 | 19 500 | 13 100 | 46 | 2 | 5 |
Postmodernizm | 2 910 | 12 800 | 24 500 | 15 000 | 64 | 2 | 5 |
Współczesność | 3 390 | 19 200 | 31 900 | 16 800 | 92 | 2 | 5 |
Epoka Jutra | 4 110 | 32 000 | 37 000 | 18 800 | 124 | 2 | 5 |
Przyszłość | 4 920 | 51 200 | 42 400 | 20 700 | 151 | 2 | 5 |
Arktyczna Przyszłość | 5 730 | 76 800 | 48 200 | 22 700 | 183 | 2 | 5 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 620 | 96 000 | 54 300 | 24 900 | 211 | 2 | 5 |
Wirtualna Przyszłość | 7 900 | 128 000 | 60 800 | 26 900 | 256 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 12 650 | 208 000 | 101 600 | 43 500 | 311 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 13 740 | 288 000 | 112 600 | 46 700 | 366 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 14 850 | 336 000 | 124 100 | 50 100 | 421 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 15 990 | 384 000 | 136 200 | 53 300 | 476 | 2 | 5 |
Epoka Kosmiczna: Tytan | 17 150 | 416 000 | 148 900 | 56 600 | 531 | 2 | 5 |
Produkuje określoną ilość jednego towaru z epoki budynku (dla ciebie)