Terakotowa winnica – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 195: | Linia 195: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 98 600 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 98 600 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 429 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 429 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 9 940 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 360 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 315 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 108 700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 493 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:17, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 5x3 | ||||||||||||
Łańcuch: | Terakotowa winnica | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||
---|---|---|---|---|---|
1d | |||||
Epoka Brązu | 510 | 155 | 75 | 800 | 8 |
Epoka Żelaza | 870 | 333 | 120 | 1 900 | 10 |
Wczesne Średniowiecze | 970 | 511 | 300 | 3 200 | 12 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 080 | 717 | 600 | 4 500 | 14 |
Jesień Średniowiecza | 1 200 | 941 | 900 | 6 000 | 17 |
Epoka Kolonialna | 1 410 | 1 188 | 1 500 | 9 100 | 20 |
Epoka Przemysłowa | 1 590 | 1 452 | 3 000 | 11 300 | 27 |
Epoka Postępowa | 1 750 | 1 733 | 4 500 | 13 700 | 38 |
Modernizm | 1 870 | 2 031 | 7 500 | 17 100 | 54 |
Postmodernizm | 1 950 | 2 341 | 12 000 | 21 500 | 75 |
Współczesność | 2 270 | 2 668 | 18 000 | 28 000 | 108 |
Epoka Jutra | 2 750 | 3 006 | 30 000 | 32 400 | 145 |
Przyszłość | 3 300 | 3 362 | 48 000 | 37 200 | 177 |
Arktyczna Przyszłość | 3 840 | 3 729 | 72 000 | 42 200 | 215 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 430 | 4 108 | 90 000 | 47 600 | 247 |
Wirtualna Przyszłość | 5 290 | 4 498 | 120 000 | 53 300 | 300 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 8 470 | 7 120 | 195 000 | 89 100 | 365 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 9 200 | 7 734 | 270 000 | 98 600 | 429 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 9 940 | 8 360 | 315 000 | 108 700 | 493 |