Szaman: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 15: | Linia 15: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Lato 2014 | | style="width: 70%;"| [[Lato]] 2014 | ||
|} | |} | ||
Linia 122: | Linia 122: | ||
| style="text-align: center;" | 1,326 | | style="text-align: center;" | 1,326 | ||
| style="text-align: center;" | 36,600 | | style="text-align: center;" | 36,600 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 706 | |||
| style="text-align: center;" | 1 | |||
| style="text-align: center;" | 1,434 | |||
| style="text-align: center;" | 48,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 19:03, 11 sie 2018
| |
Szczegóły | |
Typ: | Budynek produkcyjny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Lato 2014 |