Studnia Życzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| | __TOC__<br> | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Wishing Well.png]] | ===Studnia Życzeń=== | ||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Wishing Well.png|link=]] | |||
<br> | <br> | ||
- Zmienia epokę automatycznie<br> | - Zmienia epokę automatycznie<br> | ||
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | - Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | ||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia | - Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia<br> | ||
- Zestaw zmniejszający [[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|25px|link=]] wymagany do zmiany w Małą studnię życzeń | |||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
Linia 15: | Linia 18: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w trakcie:''' | | style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w trakcie:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wielkanoc 2013, 2014, 2015, 2016<br> Lato 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 <br> FoE Soccer Cup 2014, 2016<br> Historia Isadory Duncan 2016<br>Jesienne Zbiory 2016, 2017<br>Karnawał 2017<br>Wiosna | | style="width: 70%;"| Wielkanoc 2013, 2014, 2015, 2016<br>Lato 2013, 2014, 2015, 2016, 2017<br>FoE Soccer Cup 2014, 2016<br>Zima 2014, 2015, 2016<br>Historia Isadory Duncan 2016<br>Jesienne Zbiory 2016, 2017<br>Karnawał 2017<br>Wiosna 2017 | ||
|} | |} | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | ||
|} | |} | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! style="text-align: center;" | Epoka | ! style="text-align: center;" | Epoka | ||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png]] | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_supplies.png]] | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_supplies.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:Good Production.png|25px|link=]]* | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_medal.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:Small_fp.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_diamonds.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:Ranking Points.png|25px|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 3 | | style="text-align: center;" | 3 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| style="text-align: center;" | 9,540 | | style="text-align: center;" | 9,540 | ||
| style="text-align: center;" | 9,560 | | style="text-align: center;" | 9,560 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 90 | | style="text-align: center;" | 90 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| style="text-align: center;" | 12,000 | | style="text-align: center;" | 12,000 | ||
| style="text-align: center;" | 11,000 | | style="text-align: center;" | 11,000 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 120 | | style="text-align: center;" | 120 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| style="text-align: center;" | 15,620 | | style="text-align: center;" | 15,620 | ||
| style="text-align: center;" | 12,500 | | style="text-align: center;" | 12,500 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 160 | | style="text-align: center;" | 160 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| style="text-align: center;" | 18,090 | | style="text-align: center;" | 18,090 | ||
| style="text-align: center;" | 14,000 | | style="text-align: center;" | 14,000 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Modernizm) | ||
| style="text-align: center;" | 205 | | style="text-align: center;" | 205 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| style="text-align: center;" | 21,100 | | style="text-align: center;" | 21,100 | ||
| style="text-align: center;" | 16,300 | | style="text-align: center;" | 16,300 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Postmodernizm) | ||
| style="text-align: center;" | 240 | | style="text-align: center;" | 240 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| style="text-align: center;" | 24,500 | | style="text-align: center;" | 24,500 | ||
| style="text-align: center;" | 18,700 | | style="text-align: center;" | 18,700 | ||
| style="text-align: center;" | 20* | | style="text-align: center;" | 20 (Współczesność) | ||
| style="text-align: center;" | 280 | | style="text-align: center;" | 280 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" |Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 28,200 | |||
| style="text-align: center;" | 20,900 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | |||
| style="text-align: center;" | 330 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|} | |||
<br> | |||
''*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)'' | |||
<br><br>[[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|25px|center|link=]]<br> | |||
===Mała studnia życzeń=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:L_SS_AllAge_EasterBonus1Small_750px.png|400px|link=]] | |||
<br> | |||
- Zmienia epokę automatycznie<br> | |||
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | |||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia<br> | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Typ:''' | |||
| style="width: 70%;"| Budynek o losowej produkcji | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Do zdobycia w trakcie:''' | |||
| style="width: 70%;"| Tylko poprzez użycie [[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|25px|link=]] Zestawu zmniejszającego | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! style="text-align: center;" | Epoka | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_supplies.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Good Production.png|25px|link=]]* | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_medal.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Small_fp.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_diamonds.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Ranking Points.png|25px|link=]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | |||
| style="text-align: center;" | 450 | |||
| style="text-align: center;" | 450 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | |||
| style="text-align: center;" | 1,080 | |||
| style="text-align: center;" | 1,080 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 3 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| style="text-align: center;" | 1,800 | |||
| style="text-align: center;" | 1,800 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="text-align: center;" | 2,520 | |||
| style="text-align: center;" | 2,520 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | |||
| style="text-align: center;" | 3,330 | |||
| style="text-align: center;" | 3,330 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 19 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | |||
| style="text-align: center;" | 5,060 | |||
| style="text-align: center;" | 5,130 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 31 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="text-align: center;" | 6,320 | |||
| style="text-align: center;" | 6,220 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 49 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | |||
| style="text-align: center;" | 7,670 | |||
| style="text-align: center;" | 7,760 | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 65 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | |||
| style="text-align: center;" | 9,540 | |||
| style="text-align: center;" | 9,560 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Kolonialna) | |||
| style="text-align: center;" | 90 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | |||
| style="text-align: center;" | 12,000 | |||
| style="text-align: center;" | 11,000 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Przemysłowa) | |||
| style="text-align: center;" | 120 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | |||
| style="text-align: center;" | 15,620 | |||
| style="text-align: center;" | 12,500 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Postępowa) | |||
| style="text-align: center;" | 160 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | |||
| style="text-align: center;" | 18,090 | |||
| style="text-align: center;" | 14,000 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Modernizm) | |||
| style="text-align: center;" | 205 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 21,100 | |||
| style="text-align: center;" | 16,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Postmodernizm) | |||
| style="text-align: center;" | 240 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 24,500 | |||
| style="text-align: center;" | 18,700 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Współczesność) | |||
| style="text-align: center;" | 280 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| style="text-align: center;" | 28,200 | | style="text-align: center;" | 28,200 | ||
| style="text-align: center;" | 20,900 | | style="text-align: center;" | 20,900 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | ||
| style="text-align: center;" | 330 | | style="text-align: center;" | 330 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
'' *Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)'' | ''*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)'' | ||
<br><br>[[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|center|link=]]<br> |
Wersja z 22:27, 8 cze 2018
Studnia Życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x3 |
Do zdobycia w trakcie: | Wielkanoc 2013, 2014, 2015, 2016 Lato 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 FoE Soccer Cup 2014, 2016 Zima 2014, 2015, 2016 Historia Isadory Duncan 2016 Jesienne Zbiory 2016, 2017 Karnawał 2017 Wiosna 2017 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)
Mała studnia życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x2 |
Do zdobycia w trakcie: | Tylko poprzez użycie Zestawu zmniejszającego |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)