Studnia Życzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 213: | Linia 213: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 236: | Linia 236: | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Brązu) | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 246: | Linia 246: | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Żelaza) | ||
| style="text-align: center;" | 3 | | style="text-align: center;" | 3 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 256: | Linia 256: | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Wczesne Średniowiecze) | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 266: | Linia 266: | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 276: | Linia 276: | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Jesień Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 286: | Linia 286: | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 296: | Linia 296: | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 306: | Linia 306: | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 377: | Linia 377: | ||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | ||
| style="text-align: center;" | 330 | | style="text-align: center;" | 330 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Przyszłość) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 |
Wersja z 20:43, 11 sie 2018
Studnia Życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x3 |
Do zdobycia w trakcie: | Wielkanoc 2013, 2014, 2015, 2016 Lato 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 FoE Soccer Cup 2014, 2016 Zima 2014, 2015, 2016 Historia Isadory Duncan 2016 Jesienne Zbiory 2016, 2017 Karnawał 2017 Wiosna 2017 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)
Mała studnia życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2018 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)