Studnia Życzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Brązu) | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Żelaza) | ||
| style="text-align: center;" | 3 | | style="text-align: center;" | 3 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 60: | Linia 60: | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Wczesne Średniowiecze) | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 80: | Linia 80: | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Jesień Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 110: | Linia 110: | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 181: | Linia 181: | ||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | ||
| style="text-align: center;" | 330 | | style="text-align: center;" | 330 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Przyszłość) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 |
Wersja z 20:41, 11 sie 2018
Studnia Życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x3 |
Do zdobycia w trakcie: | Wielkanoc 2013, 2014, 2015, 2016 Lato 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 FoE Soccer Cup 2014, 2016 Zima 2014, 2015, 2016 Historia Isadory Duncan 2016 Jesienne Zbiory 2016, 2017 Karnawał 2017 Wiosna 2017 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)
Mała studnia życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x2 |
Do zdobycia w trakcie: | Tylko poprzez użycie Zestawu zmniejszającego |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)