Studnia Życzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 17: | Linia 17: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wielkanoc 2013 | | style="width: 70%;"| [[Wielkanoc]] 2013 | ||
|} | |} | ||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Brązu) | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Żelaza) | ||
| style="text-align: center;" | 3 | | style="text-align: center;" | 3 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 60: | Linia 60: | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Wczesne Średniowiecze) | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 80: | Linia 80: | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Jesień Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 110: | Linia 110: | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 181: | Linia 181: | ||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | ||
| style="text-align: center;" | 330 | | style="text-align: center;" | 330 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Przyszłość) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
Linia 204: | Linia 213: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2018 | ||
|} | |} | ||
Linia 227: | Linia 236: | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Brązu) | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 237: | Linia 246: | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Żelaza) | ||
| style="text-align: center;" | 3 | | style="text-align: center;" | 3 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 247: | Linia 256: | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Wczesne Średniowiecze) | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 257: | Linia 266: | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 267: | Linia 276: | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Jesień Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 277: | Linia 286: | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 287: | Linia 296: | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 297: | Linia 306: | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
Linia 368: | Linia 377: | ||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | ||
| style="text-align: center;" | 330 | | style="text-align: center;" | 330 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Przyszłość) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 |
Aktualna wersja na dzień 20:43, 11 sie 2018
Studnia Życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x3 |
Wprowadzony w: | Wielkanoc 2013 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)
Mała studnia życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2018 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)