Studnia Życzeń: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
{| | __TOC__<br> | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Wishing Well.png]] | ===Studnia Życzeń=== | ||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Wishing Well.png|link=]] | |||
<br> | <br> | ||
- Zmienia epokę automatycznie<br> | - Zmienia epokę automatycznie<br> | ||
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | - Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | ||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia | - Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia<br> | ||
- Zestaw zmniejszający [[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|25px|link=]] wymagany do zmiany w Małą studnię życzeń | |||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
Linia 14: | Linia 17: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x3 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wielkanoc 2013 | | style="width: 70%;"| [[Wielkanoc]] 2013 | ||
|} | |} | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | ||
|} | |} | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! style="text-align: center;" | Epoka | ! style="text-align: center;" | Epoka | ||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png]] | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_supplies.png]] | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_supplies.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:Good Production.png|25px|link=]]* | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_medal.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:Small_fp.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:icon_diamonds.png|link=]] | ||
! style="text-align: center;" | | ! style="text-align: center;" | [[File:Ranking Points.png|25px|link=]] | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 450 | | style="text-align: center;" | 450 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Brązu) | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 1,080 | | style="text-align: center;" | 1,080 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Żelaza) | ||
| style="text-align: center;" | 3 | | style="text-align: center;" | 3 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 1,800 | | style="text-align: center;" | 1,800 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Wczesne Średniowiecze) | ||
| style="text-align: center;" | 5 | | style="text-align: center;" | 5 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 2,520 | | style="text-align: center;" | 2,520 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 3,330 | | style="text-align: center;" | 3,330 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Jesień Średniowiecza) | ||
| style="text-align: center;" | 19 | | style="text-align: center;" | 19 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| style="text-align: center;" | 5,060 | | style="text-align: center;" | 5,060 | ||
| style="text-align: center;" | 5,130 | | style="text-align: center;" | 5,130 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 31 | | style="text-align: center;" | 31 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| style="text-align: center;" | 6,320 | | style="text-align: center;" | 6,320 | ||
| style="text-align: center;" | 6,220 | | style="text-align: center;" | 6,220 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 49 | | style="text-align: center;" | 49 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| style="text-align: center;" | 7,670 | | style="text-align: center;" | 7,670 | ||
| style="text-align: center;" | 7,760 | | style="text-align: center;" | 7,760 | ||
| style="text-align: center;" | 10 | | style="text-align: center;" | 10 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 65 | | style="text-align: center;" | 65 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| style="text-align: center;" | 9,540 | | style="text-align: center;" | 9,540 | ||
| style="text-align: center;" | 9,560 | | style="text-align: center;" | 9,560 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Kolonialna) | ||
| style="text-align: center;" | 90 | | style="text-align: center;" | 90 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| style="text-align: center;" | 12,000 | | style="text-align: center;" | 12,000 | ||
| style="text-align: center;" | 11,000 | | style="text-align: center;" | 11,000 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Przemysłowa) | ||
| style="text-align: center;" | 120 | | style="text-align: center;" | 120 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| style="text-align: center;" | 15,620 | | style="text-align: center;" | 15,620 | ||
| style="text-align: center;" | 12,500 | | style="text-align: center;" | 12,500 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Postępowa) | ||
| style="text-align: center;" | 160 | | style="text-align: center;" | 160 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| style="text-align: center;" | 18,090 | | style="text-align: center;" | 18,090 | ||
| style="text-align: center;" | 14,000 | | style="text-align: center;" | 14,000 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Modernizm) | ||
| style="text-align: center;" | 205 | | style="text-align: center;" | 205 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| style="text-align: center;" | 21,100 | | style="text-align: center;" | 21,100 | ||
| style="text-align: center;" | 16,300 | | style="text-align: center;" | 16,300 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Postmodernizm) | ||
| style="text-align: center;" | 240 | | style="text-align: center;" | 240 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| style="text-align: center;" | 24,500 | | style="text-align: center;" | 24,500 | ||
| style="text-align: center;" | 18,700 | | style="text-align: center;" | 18,700 | ||
| style="text-align: center;" | 20* | | style="text-align: center;" | 20 (Współczesność) | ||
| style="text-align: center;" | 280 | | style="text-align: center;" | 280 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" |Oceaniczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 28,200 | |||
| style="text-align: center;" | 20,900 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | |||
| style="text-align: center;" | 330 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Przyszłość) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|} | |||
<br> | |||
''*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)'' | |||
<br><br>[[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|25px|center|link=]]<br> | |||
===Mała studnia życzeń=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:L_SS_AllAge_EasterBonus1Small_750px.png|400px|link=]] | |||
<br> | |||
- Zmienia epokę automatycznie<br> | |||
- Motywacja i plądrowanie niemożliwe<br> | |||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury nie wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia<br> | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Typ:''' | |||
| style="width: 70%;"| Budynek o losowej produkcji | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2018 | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! style="text-align: center;" | Epoka | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_coins.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_supplies.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Good Production.png|25px|link=]]* | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_medal.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Small_fp.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:icon_diamonds.png|link=]] | |||
! style="text-align: center;" | [[File:Ranking Points.png|25px|link=]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | |||
| style="text-align: center;" | 450 | |||
| style="text-align: center;" | 450 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Epoka Brązu) | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | |||
| style="text-align: center;" | 1,080 | |||
| style="text-align: center;" | 1,080 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Epoka Żelaza) | |||
| style="text-align: center;" | 3 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| style="text-align: center;" | 1,800 | |||
| style="text-align: center;" | 1,800 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Wczesne Średniowiecze) | |||
| style="text-align: center;" | 5 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| style="text-align: center;" | 2,520 | |||
| style="text-align: center;" | 2,520 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | |||
| style="text-align: center;" | 10 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | |||
| style="text-align: center;" | 3,330 | |||
| style="text-align: center;" | 3,330 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Jesień Średniowiecza) | |||
| style="text-align: center;" | 19 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | |||
| style="text-align: center;" | 5,060 | |||
| style="text-align: center;" | 5,130 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Epoka Kolonialna) | |||
| style="text-align: center;" | 31 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | |||
| style="text-align: center;" | 6,320 | |||
| style="text-align: center;" | 6,220 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Epoka Przemysłowa) | |||
| style="text-align: center;" | 49 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | |||
| style="text-align: center;" | 7,670 | |||
| style="text-align: center;" | 7,760 | |||
| style="text-align: center;" | 10 (Epoka Postępowa) | |||
| style="text-align: center;" | 65 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | |||
| style="text-align: center;" | 9,540 | |||
| style="text-align: center;" | 9,560 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Kolonialna) | |||
| style="text-align: center;" | 90 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | |||
| style="text-align: center;" | 12,000 | |||
| style="text-align: center;" | 11,000 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Przemysłowa) | |||
| style="text-align: center;" | 120 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | |||
| style="text-align: center;" | 15,620 | |||
| style="text-align: center;" | 12,500 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Epoka Postępowa) | |||
| style="text-align: center;" | 160 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | |||
| style="text-align: center;" | 18,090 | |||
| style="text-align: center;" | 14,000 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Modernizm) | |||
| style="text-align: center;" | 205 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 21,100 | |||
| style="text-align: center;" | 16,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Postmodernizm) | |||
| style="text-align: center;" | 240 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 24,500 | |||
| style="text-align: center;" | 18,700 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Współczesność) | |||
| style="text-align: center;" | 280 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| style="text-align: center;" | 28,200 | | style="text-align: center;" | 28,200 | ||
| style="text-align: center;" | 20,900 | | style="text-align: center;" | 20,900 | ||
| style="text-align: center;" | 20 | | style="text-align: center;" | 20 (Epoka Jutra) | ||
| style="text-align: center;" | | | style="text-align: center;" | 330 | ||
| style="text-align: center;" | 2 | | style="text-align: center;" | 2 | ||
| style="text-align: center;" | 50 | | style="text-align: center;" | 50 | ||
| style="text-align: center;" | 360 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| style="text-align: center;" | 32,200 | |||
| style="text-align: center;" | 23,300 | |||
| style="text-align: center;" | 20 (Przyszłość) | |||
| style="text-align: center;" | 370 | |||
| style="text-align: center;" | 2 | |||
| style="text-align: center;" | 50 | |||
| style="text-align: center;" | 360 | | style="text-align: center;" | 360 | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
'' *Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)'' | ''*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)'' | ||
<br><br>[[File:Reward_icon_shrink_kit_wishing_well.png|center|link=]]<br> |
Aktualna wersja na dzień 20:43, 11 sie 2018
Studnia Życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x3 |
Wprowadzony w: | Wielkanoc 2013 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)
Mała studnia życzeń
| |
Właściwości | |
Typ: | Budynek o losowej produkcji |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2018 |
Epoka | * | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 450 | 450 | 10 (Epoka Brązu) | 2 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Żelaza | 1,080 | 1,080 | 10 (Epoka Żelaza) | 3 | 2 | 50 | 360 |
Wczesne Średniowiecze | 1,800 | 1,800 | 10 (Wczesne Średniowiecze) | 5 | 2 | 50 | 360 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,520 | 2,520 | 10 (Rozkwit Średniowiecza) | 10 | 2 | 50 | 360 |
Jesień Średniowiecza | 3,330 | 3,330 | 10 (Jesień Średniowiecza) | 19 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Kolonialna | 5,060 | 5,130 | 10 (Epoka Kolonialna) | 31 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Przemysłowa | 6,320 | 6,220 | 10 (Epoka Przemysłowa) | 49 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Postępowa | 7,670 | 7,760 | 10 (Epoka Postępowa) | 65 | 2 | 50 | 360 |
Modernizm | 9,540 | 9,560 | 20 (Epoka Kolonialna) | 90 | 2 | 50 | 360 |
Postmodernizm | 12,000 | 11,000 | 20 (Epoka Przemysłowa) | 120 | 2 | 50 | 360 |
Współczesność | 15,620 | 12,500 | 20 (Epoka Postępowa) | 160 | 2 | 50 | 360 |
Epoka Jutra | 18,090 | 14,000 | 20 (Modernizm) | 205 | 2 | 50 | 360 |
Przyszłość | 21,100 | 16,300 | 20 (Postmodernizm) | 240 | 2 | 50 | 360 |
Arktyczna Przyszłość | 24,500 | 18,700 | 20 (Współczesność) | 280 | 2 | 50 | 360 |
Oceaniczna Przyszłość | 28,200 | 20,900 | 20 (Epoka Jutra) | 330 | 2 | 50 | 360 |
Wirtualna Przyszłość | 32,200 | 23,300 | 20 (Przyszłość) | 370 | 2 | 50 | 360 |
*Produkuje 10 towarów z epoki Gracza. Od Modernizmu produkuje towary nieprzetworzone (np. Studnia życzeń w Modernizmie produkować będzie 20 towarów z Epoki Kolonialnej) produkowane są do magazynów Gracza)