Strefa zen: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 18: | Linia 18: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| Wiosna 2017 | | style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
Linia 145: | Linia 145: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 17,360 | |||
| 10,810 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} | ||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | <br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | ||
Linia 159: | Linia 166: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Typ:''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Budynek mieszkalny | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2018 | | style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2018 | ||
|- | |- | ||
Linia 190: | Linia 197: | ||
| 380 | | 380 | ||
| 530 | | 530 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 30 | | 30 | ||
Linia 197: | Linia 204: | ||
| 900 | | 900 | ||
| 1,260 | | 1,260 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 48 | | 48 | ||
Linia 204: | Linia 211: | ||
| 1,500 | | 1,500 | ||
| 2,100 | | 2,100 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 120 | | 120 | ||
Linia 211: | Linia 218: | ||
| 2,100 | | 2,100 | ||
| 2,940 | | 2,940 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 240 | | 240 | ||
Linia 218: | Linia 225: | ||
| 2,780 | | 2,780 | ||
| 3,890 | | 3,890 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 360 | | 360 | ||
Linia 225: | Linia 232: | ||
| 4,230 | | 4,230 | ||
| 4,940 | | 4,940 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 600 | | 600 | ||
Linia 232: | Linia 239: | ||
| 5,270 | | 5,270 | ||
| 5,990 | | 5,990 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
Linia 239: | Linia 246: | ||
| 6,390 | | 6,390 | ||
| 7,040 | | 7,040 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 1,800 | | 1,800 | ||
Linia 246: | Linia 253: | ||
| 7,950 | | 7,950 | ||
| 8,190 | | 8,190 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 3,000 | | 3,000 | ||
Linia 253: | Linia 260: | ||
| 10,000 | | 10,000 | ||
| 9,350 | | 9,350 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
Linia 260: | Linia 267: | ||
| 13,020 | | 13,020 | ||
| 10,500 | | 10,500 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 7,200 | | 7,200 | ||
Linia 267: | Linia 274: | ||
| 15,080 | | 15,080 | ||
| 11,760 | | 11,760 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
Linia 274: | Linia 281: | ||
| 17,280 | | 17,280 | ||
| 12,920 | | 12,920 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
Linia 281: | Linia 288: | ||
| 19,640 | | 19,640 | ||
| 14,180 | | 14,180 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
Linia 288: | Linia 295: | ||
| 22,140 | | 22,140 | ||
| 15,540 | | 15,540 | ||
| | | 1 | ||
| 10 | | 10 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 24,800 | |||
| 16,800 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 20:11, 11 sie 2018
Strefa zen jest częścią Ogrodu japońskiego i produkuje monety, zaopatrzenie, Punkty Rozwoju oraz towary z epoki w której znajduje się budynek. Może zostać ulepszona do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia strefy zen .
Strefa zen - poz. 1
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2017 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Strefa zen - poz. 2
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2018 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Epoka | (1d) |
1 (1d) |
2 (1d) |
3 (1d) |
|
---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 380 | 530 | 1 | 10 | 30 |
Epoka Żelaza | 900 | 1,260 | 1 | 10 | 48 |
Wczesne Średniowiecze | 1,500 | 2,100 | 1 | 10 | 120 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,100 | 2,940 | 1 | 10 | 240 |
Jesień Średniowiecza | 2,780 | 3,890 | 1 | 10 | 360 |
Epoka Kolonialna | 4,230 | 4,940 | 1 | 10 | 600 |
Epoka Przemysłowa | 5,270 | 5,990 | 1 | 10 | 1,200 |
Epoka Postępowa | 6,390 | 7,040 | 1 | 10 | 1,800 |
Modernizm | 7,950 | 8,190 | 1 | 10 | 3,000 |
Postmodernizm | 10,000 | 9,350 | 1 | 10 | 4,800 |
Współczesność | 13,020 | 10,500 | 1 | 10 | 7,200 |
Epoka Jutra | 15,080 | 11,760 | 1 | 10 | 12,000 |
Przyszłość | 17,280 | 12,920 | 1 | 10 | 19,200 |
Arktyczna Przyszłość | 19,640 | 14,180 | 1 | 10 | 28,800 |
Oceaniczna Przyszłość | 22,140 | 15,540 | 1 | 10 | 36,000 |
Wirtualna Przyszłość | 24,800 | 16,800 | 1 | 10 | 48,000 |