Strefa zen: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "{| | style="text-align: center;" colspan="2" |File:Zenzone.png - '''Can''' be plundered (can not be motivated) <br> - Placed next to different unique buildings fro...") |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Strefa zen jest częścią Ogrodu japońskiego [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] i produkuje monety, zaopatrzenie, Punkty Rozwoju oraz towary z epoki w której znajduje się budynek. Może zostać ulepszona do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia strefy zen [[File:Reward_icon_upgrade_kit_zen_zone.png|25px|link=]]. | |||
__TOC__<br> | |||
===Strefa zen - poz. 1=== | |||
{| | {| | ||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Zenzone.png]] | | style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:Zenzone.png]] | ||
- ''' | - '''Może''' zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) <br> | ||
- | - Postawiony obok innych, różnych budynków z zestawu ogrodu japońskiego dodatkowo będzie produkował zaopatrzenie, Punkt Rozwoju i Towary. <br> | ||
- | - Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia <br> | ||
- | - Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki | ||
|- | |- | ||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | ''' | | style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Typ:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| Budynek mieszkalny | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| | | style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2017 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Ogród japoński | ||
|} | |} | ||
Linia 29: | Linia 32: | ||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | {| style="width: 85%; margin: auto;" | ||
! | ! Epoka | ||
! [[File:icon_coins.png]] <br> (1d) | ! [[File:icon_coins.png]] <br> (1d) | ||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_supplies.png]] (1d) | ! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_supplies.png]] (1d) | ||
Linia 38: | Linia 41: | ||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | | | style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | ||
| 260 | | 260 | ||
| 340 | | 340 | ||
Linia 45: | Linia 48: | ||
| 30 | | 30 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#984420;" | | | style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | ||
| 630 | | 630 | ||
| 810 | | 810 | ||
Linia 52: | Linia 55: | ||
| 48 | | 48 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | | | style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | ||
| 1,050 | | 1,050 | ||
| 1,350 | | 1,350 | ||
Linia 59: | Linia 62: | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 1,450 | | 1,450 | ||
| 1,890 | | 1,890 | ||
Linia 66: | Linia 69: | ||
| 240 | | 240 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 1,950 | | 1,950 | ||
| 2,500 | | 2,500 | ||
Linia 73: | Linia 76: | ||
| 360 | | 360 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | | | style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | ||
| 2,150 | | 2,150 | ||
| 3,180 | | 3,180 | ||
Linia 80: | Linia 83: | ||
| 600 | | 600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | | | style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 3,700 | | 3,700 | ||
| 3,850 | | 3,850 | ||
Linia 87: | Linia 90: | ||
| 1,200 | | 1,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 4,500 | | 4,500 | ||
| 4,530 | | 4,530 | ||
Linia 94: | Linia 97: | ||
| 1,800 | | 1,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 5,600 | | 5,600 | ||
| 5,270 | | 5,270 | ||
Linia 101: | Linia 104: | ||
| 3,000 | | 3,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 7,000 | | 7,000 | ||
| 6,010 | | 6,010 | ||
Linia 108: | Linia 111: | ||
| 4,800 | | 4,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | | | style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | ||
| 9,100 | | 9,100 | ||
| 6,760 | | 6,760 | ||
Linia 115: | Linia 118: | ||
| 7,200 | | 7,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 10,500 | | 10,500 | ||
| 7,570 | | 7,570 | ||
Linia 122: | Linia 125: | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | | | style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
| 8,310 | | 8,310 | ||
Linia 129: | Linia 132: | ||
| 19,200 | | 19,200 | ||
|- | |- | ||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | | | style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | ||
| 13,800 | | 13,800 | ||
| 9,120 | | 9,120 | ||
Linia 136: | Linia 139: | ||
| 28,800 | | 28,800 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | | | style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | ||
| 15,500 | | 15,500 | ||
| 10,000 | | 10,000 | ||
Linia 142: | Linia 145: | ||
| 5 | | 5 | ||
| 36,000 | | 36,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 17,360 | |||
| 10,810 | |||
| 1 | |||
| 5 | |||
| 48,000 | |||
|} | |||
<br><br>[[File:Icon_cherry_garden.png|center|link=]]<br> | |||
===Strefa zen - poz. 2=== | |||
{| | |||
| style="text-align: center;" colspan="2" |[[File:R_SS_MultiAge_SpringBonusSet18a_400px.png|250px]] | |||
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) <br> | |||
- Postawiony obok innych, różnych budynków z zestawu ogrodu japońskiego dodatkowo będzie produkował zaopatrzenie, Punkt Rozwoju i towary. <br> | |||
- Bonusy związane z zadowoleniem oraz działaniem Pereł Architektury wpływają na produkcję monet i zaopatrzenia <br> | |||
- Użycie zestawu do ulepszania lub renowacji konieczne do zmiany epoki<br> | |||
|- | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | '''Właściwości''' | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Typ:''' | |||
| style="width: 70%;"| Budynek mieszkalny | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Rozmiar:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 3x2 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[Wiosna]] 2018 | |||
|- | |||
| style="width: 30%;"| '''Zestaw:''' | |||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] Ogród japoński | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
| style="color: black; background-color: orange; text-align: center;" colspan="2" | | |||
|} | |||
{| style="width: 85%; margin: auto;" | |||
! Epoka | |||
! [[File:icon_coins.png|link=]] <br> (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 1 <br> [[File:icon_supplies.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 2 <br> [[File:Small_fp.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Icon_cherry_garden.png|link=]] 3 <br> [[File:Small_goods.png|link=]] (1d) | |||
! [[File:Ranking Points.png|link=]] | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b78d13;" | Epoka Brązu | |||
| 380 | |||
| 530 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 30 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#984420;" | Epoka Żelaza | |||
| 900 | |||
| 1,260 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 48 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#4e8144;" | Wczesne Średniowiecze | |||
| 1,500 | |||
| 2,100 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 120 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | |||
| 2,100 | |||
| 2,940 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 240 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | |||
| 2,780 | |||
| 3,890 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 360 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce6404;" | Epoka Kolonialna | |||
| 4,230 | |||
| 4,940 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 600 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | |||
| 5,270 | |||
| 5,990 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 1,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | |||
| 6,390 | |||
| 7,040 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 1,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | |||
| 7,950 | |||
| 8,190 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 3,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | |||
| 10,000 | |||
| 9,350 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 4,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#ce654a;" | Współczesność | |||
| 13,020 | |||
| 10,500 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 7,200 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | |||
| 15,080 | |||
| 11,760 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 12,000 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#8dc73f;" | Przyszłość | |||
| 17,280 | |||
| 12,920 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 19,200 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e9f7f7;" | Arktyczna Przyszłość | |||
| 19,640 | |||
| 14,180 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 28,800 | |||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 22,140 | |||
| 15,540 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 36,000 | |||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 24,800 | |||
| 16,800 | |||
| 1 | |||
| 10 | |||
| 48,000 | |||
|} | |} |
Aktualna wersja na dzień 20:11, 11 sie 2018
Strefa zen jest częścią Ogrodu japońskiego i produkuje monety, zaopatrzenie, Punkty Rozwoju oraz towary z epoki w której znajduje się budynek. Może zostać ulepszona do drugiego poziomu przy użyciu Ulepszenia strefy zen .
Strefa zen - poz. 1
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2017 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Strefa zen - poz. 2
- Może zostać splądrowany(motywacja niemożliwa) | |
Właściwości | |
Typ: | Budynek mieszkalny |
Rozmiar: | 3x2 |
Wprowadzony w: | Wiosna 2018 |
Zestaw: | Ogród japoński |
Epoka | (1d) |
1 (1d) |
2 (1d) |
3 (1d) |
|
---|---|---|---|---|---|
Epoka Brązu | 380 | 530 | 1 | 10 | 30 |
Epoka Żelaza | 900 | 1,260 | 1 | 10 | 48 |
Wczesne Średniowiecze | 1,500 | 2,100 | 1 | 10 | 120 |
Rozkwit Średniowiecza | 2,100 | 2,940 | 1 | 10 | 240 |
Jesień Średniowiecza | 2,780 | 3,890 | 1 | 10 | 360 |
Epoka Kolonialna | 4,230 | 4,940 | 1 | 10 | 600 |
Epoka Przemysłowa | 5,270 | 5,990 | 1 | 10 | 1,200 |
Epoka Postępowa | 6,390 | 7,040 | 1 | 10 | 1,800 |
Modernizm | 7,950 | 8,190 | 1 | 10 | 3,000 |
Postmodernizm | 10,000 | 9,350 | 1 | 10 | 4,800 |
Współczesność | 13,020 | 10,500 | 1 | 10 | 7,200 |
Epoka Jutra | 15,080 | 11,760 | 1 | 10 | 12,000 |
Przyszłość | 17,280 | 12,920 | 1 | 10 | 19,200 |
Arktyczna Przyszłość | 19,640 | 14,180 | 1 | 10 | 28,800 |
Oceaniczna Przyszłość | 22,140 | 15,540 | 1 | 10 | 36,000 |
Wirtualna Przyszłość | 24,800 | 16,800 | 1 | 10 | 48,000 |