Stodoła – poz. 3: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 284: | Linia 284: | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 656 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 656 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 850 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 5 648 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 288 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 97 700 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 38 040 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 3 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 733 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 | ||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | ||
|} | |} |
Wersja z 12:34, 25 kwi 2022
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 4x3 | ||||||||||||
Zestaw: | Gospodarstwo | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | 1 x | 2 x | 3 x | 4 x | 5 x | ||||
Epoka Brązu | 510 | 97 | 60 | 700 | 600 | 3 | 9 | 10 | 15 |
Epoka Żelaza | 890 | 209 | 96 | 1 600 | 1 440 | 3 | 12 | 10 | 15 |
Wczesne Średniowiecze | 980 | 320 | 240 | 2 600 | 2 400 | 3 | 15 | 10 | 15 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 090 | 450 | 480 | 3 700 | 3 360 | 3 | 17 | 10 | 15 |
Jesień Średniowiecza | 1 220 | 590 | 720 | 4 900 | 4 440 | 3 | 20 | 10 | 15 |
Epoka Kolonialna | 1 430 | 745 | 1 200 | 7 400 | 5 640 | 3 | 24 | 10 | 15 |
Epoka Przemysłowa | 1 610 | 911 | 2 400 | 9 300 | 6 840 | 3 | 33 | 10 | 15 |
Epoka Postępowa | 1 770 | 1 087 | 3 600 | 11 300 | 8 040 | 3 | 45 | 10 | 15 |
Modernizm | 1 900 | 1 274 | 6 000 | 14 000 | 9 360 | 3 | 65 | 10 | 15 |
Postmodernizm | 1 980 | 1 469 | 9 600 | 17 600 | 10 680 | 3 | 90 | 10 | 15 |
Współczesność | 2 300 | 1 674 | 14 400 | 22 900 | 12 000 | 3 | 129 | 10 | 15 |
Epoka Jutra | 2 790 | 1 886 | 24 000 | 26 500 | 13 440 | 3 | 174 | 10 | 15 |
Przyszłość | 3 340 | 2 110 | 38 400 | 30 400 | 14 760 | 3 | 232 | 10 | 15 |
Arktyczna Przyszłość | 3 890 | 2 340 | 57 600 | 34 600 | 16 200 | 3 | 296 | 10 | 15 |
Oceaniczna Przyszłość | 4 490 | 2 578 | 72 000 | 39 000 | 17 760 | 3 | 360 | 10 | 15 |
Wirtualna Przyszłość | 5 360 | 2 822 | 96 000 | 43 700 | 19 200 | 3 | 425 | 10 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 8 580 | 4 468 | 156 000 | 72 900 | 31 080 | 3 | 502 | 10 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 9 330 | 4 853 | 216 000 | 80 800 | 33 360 | 3 | 579 | 10 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 10 070 | 5 245 | 252 000 | 89 000 | 35 760 | 3 | 656 | 10 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Księżyc Jowisza | 10 850 | 5 648 | 288 000 | 97 700 | 38 040 | 3 | 733 | 10 | 15 |