Statek powietrzny – poz. 9: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 229: | Linia 229: | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 8 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 8 | ||
| style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | | style="background-color:#291daf;border-color:#0d72fc;color:#ccceff;text-align:right;" | 15 | ||
|- | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:center;" | Epoka Kosmiczna: Wenus | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 18 560 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 10 326 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 441 000 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 184 100 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 25 980 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 8 | |||
| style="background-color:#99540b;border-color:#e77d00;color:#ffce7d;text-align:right;" | 15 | |||
|} | |} |
Wersja z 08:16, 15 kwi 2021
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki mieszkalne | ||||||||||||
Ulica: | 1x1 | ||||||||||||
Wielkość: | 7x3 | ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | Produkuje | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1d | po zmotywowaniu | ||||||
Epoka Brązu | 950 | 191 | 105 | 1 400 | 1 320 | 8 | 15 |
Epoka Żelaza | 1 630 | 411 | 168 | 3 300 | 2 280 | 8 | 15 |
Wczesne Średniowiecze | 1 800 | 631 | 420 | 5 500 | 2 520 | 8 | 15 |
Rozkwit Średniowiecza | 2 010 | 886 | 840 | 7 600 | 2 820 | 8 | 15 |
Jesień Średniowiecza | 2 240 | 1 162 | 1 260 | 10 100 | 3 140 | 8 | 15 |
Epoka Kolonialna | 2 640 | 1 467 | 2 100 | 15 400 | 3 690 | 8 | 15 |
Epoka Przemysłowa | 2 970 | 1 793 | 4 200 | 19 200 | 4 160 | 8 | 15 |
Epoka Postępowa | 3 270 | 2 140 | 6 300 | 23 300 | 4 570 | 8 | 15 |
Modernizm | 3 490 | 2 509 | 10 500 | 28 900 | 4 890 | 8 | 15 |
Postmodernizm | 3 640 | 2 892 | 16 800 | 36 400 | 5 100 | 8 | 15 |
Współczesność | 4 230 | 3 296 | 25 200 | 47 400 | 5 920 | 8 | 15 |
Epoka Jutra | 5 140 | 3 714 | 42 000 | 54 900 | 7 190 | 8 | 15 |
Przyszłość | 6 150 | 4 153 | 67 200 | 62 900 | 8 620 | 8 | 15 |
Arktyczna Przyszłość | 7 170 | 4 607 | 100 800 | 71 500 | 10 030 | 8 | 15 |
Oceaniczna Przyszłość | 8 270 | 5 075 | 126 000 | 80 600 | 11 580 | 8 | 15 |
Wirtualna Przyszłość | 9 880 | 5 557 | 168 000 | 90 300 | 13 830 | 8 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Mars | 15 810 | 8 796 | 273 000 | 150 800 | 22 130 | 8 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Pas Asteroid | 17 180 | 9 554 | 378 000 | 167 000 | 24 050 | 8 | 15 |
Epoka Kosmiczna: Wenus | 18 560 | 10 326 | 441 000 | 184 100 | 25 980 | 8 | 15 |