Starożytny cmentarz: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
FoEUpdater (dyskusja | edycje) Nie podano opisu zmian |
||
Linia 25: | Linia 25: | ||
| style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | | style="width: 30%;" | '''Wprowadzono w:''' | ||
| style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | | style="width: 70%;" | [[Eventy i linie zadań]] | ||
|- | |||
| style="width: 30%;" | '''Wartość wymiany przedmiotu:''' | |||
| style="width: 70%;" | | |||
{| | |||
|- | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | Czas | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/trade_coins.png}} | |||
! style="text-align: center; font-weight: bold;" | {{sized-external-image|25px|https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/gemstones.png}} | |||
|- | |||
| 2h | |||
| 1 620 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 8h | |||
| 2 030 | |||
| 0 - 1 | |||
|- | |||
| 1d | |||
| 2 430 | |||
| 0 - 2 | |||
|} | |||
|} | |} | ||
Wersja z 14:54, 2 gru 2019
Właściwości | |||||||||||||
| |||||||||||||
Rodzaj: | Budynki kulturowe | ||||||||||||
Ulica: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/street.png 1x1Property "StreetLevel" (as page type) with input value " 1x1" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wielkość: | https://foepl.innogamescdn.com/assets/shared/icons/size.png 5x3Property "Size" (as page type) with input value " 5x3" contains invalid characters or is incomplete and therefore can cause unexpected results during a query or annotation process.
| ||||||||||||
Wprowadzono w: | Eventy i linie zadań | ||||||||||||
Wartość wymiany przedmiotu: |
|
Epoka | Zapewnia | |
---|---|---|
Epoka Brązu | 790 | 75 |
Epoka Żelaza | 960 | 120 |
Wczesne Średniowiecze | 1 320 | 300 |
Rozkwit Średniowiecza | 1 470 | 600 |
Jesień Średniowiecza | 1 640 | 900 |
Epoka Kolonialna | 1 930 | 1 500 |
Epoka Przemysłowa | 2 180 | 3 000 |
Epoka Postępowa | 2 390 | 4 500 |
Modernizm | 2 560 | 7 500 |
Postmodernizm | 2 670 | 12 000 |
Współczesność | 3 100 | 18 000 |
Epoka Jutra | 3 760 | 30 000 |
Przyszłość | 4 510 | 48 000 |
Arktyczna Przyszłość | 5 250 | 72 000 |
Oceaniczna Przyszłość | 6 050 | 90 000 |
Wirtualna Przyszłość | 7 230 | 120 000 |
Epoka kosmiczna: Mars | 11 570 | 195 000 |