Srebrna Nagroda: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 97: | Linia 97: | ||
| 768 | | 768 | ||
| 614,400 | | 614,400 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 886 | |||
| 768,000 | |||
|} | |} |