Sektor: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 14: | Linia 14: | ||
| style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x2 | | style="width: 70%;"| [[File:Icon_size.png|link=]] 1x2 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 30%;"| ''' | | style="width: 30%;"| '''Wprowadzony w:''' | ||
| style="width: 70%;"| FoE Soccer Cup 2016 | | style="width: 70%;"| [[FoE Soccer Cup]] 2016 | ||
|} | |} | ||
Linia 43: | Linia 43: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#2f8e8e;" | Rozkwit Średniowiecza | ||
| 125 | | 125 | ||
| 80 | | 80 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | | style="color:white; background-color:#7f4285;" | Jesień Średniowiecza | ||
| 139 | | 139 | ||
| 120 | | 120 | ||
|- | |- | ||
Linia 55: | Linia 55: | ||
|- | |- | ||
| ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | | ! style="color:white; background-color:#a72926;" | Epoka Przemysłowa | ||
| 184 | | 184 | ||
| 400 | | 400 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | | style="color:white; background-color:#b6895b;" | Epoka Postępowa | ||
| 202 | | 202 | ||
| 600 | | 600 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | | style="color:white; background-color:#465d88;" | Modernizm | ||
| 216 | | 216 | ||
| 1,000 | | 1,000 | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | | style="color:white; background-color:#8d9292;" | Postmodernizm | ||
| 225 | | 225 | ||
| 1,600 | | 1,600 | ||
|- | |- | ||
Linia 75: | Linia 75: | ||
|- | |- | ||
| style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | | style="color:white; background-color:#22272c;" | Epoka Jutra | ||
| 318 | | 318 | ||
| 4,000 | | 4,000 | ||
|- | |- | ||
Linia 89: | Linia 89: | ||
| 512 | | 512 | ||
| 12,000 | | 12,000 | ||
|- | |||
| style="color:black; background-color:#e1bfff;" | Wirtualna Przyszłość | |||
| 612 | |||
| 16,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 21:02, 10 sie 2018
- Odrestaurowanie podwaja zapewniane zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x2 |
Wprowadzony w: | FoE Soccer Cup 2016 |
Epoka | Zadowolenie | Punkty |
---|---|---|
Epoka Brązu | 65 | 10 |
Epoka Żelaza | 101 | 16 |
Wczesne Średniowiecze | 112 | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | 125 | 80 |
Jesień Średniowiecza | 139 | 120 |
Epoka Kolonialna | 163 | 200 |
Epoka Przemysłowa | 184 | 400 |
Epoka Postępowa | 202 | 600 |
Modernizm | 216 | 1,000 |
Postmodernizm | 225 | 1,600 |
Współczesność | 262 | 2,400 |
Epoka Jutra | 318 | 4,000 |
Przyszłość | 381 | 6,400 |
Arktyczna Przyszłość | 444 | 9,600 |
Oceaniczna Przyszłość | 512 | 12,000 |
Wirtualna Przyszłość | 612 | 16,000 |