Sektor: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 85: | Linia 85: | ||
| 444 | | 444 | ||
| 9,600 | | 9,600 | ||
|- | |||
| style="color:white; background-color:#225a4b;" | Oceaniczna Przyszłość | |||
| 512 | |||
| 12,000 | |||
|} | |} |
Wersja z 15:34, 18 mar 2017
- Odrestaurowanie podwaja zadowolenie | |
Szczegóły | |
Typ: | Dekoracja |
Rozmiar: | 1x2 |
Do zdobycia w trakcie: | FoE Soccer Cup 2016 |
Epoka | Zadowolenie | Punkty |
---|---|---|
Epoka Brązu | 65 | 10 |
Epoka Żelaza | 101 | 16 |
Wczesne Średniowiecze | 112 | 40 |
Rozkwit Średniowiecza | 125 | 80 |
Jesień Średniowiecza | 139 | 120 |
Epoka Kolonialna | 163 | 200 |
Epoka Przemysłowa | 184 | 400 |
Epoka Postępowa | 202 | 600 |
Modernizm | 216 | 1,000 |
Postmodernizm | 225 | 1,600 |
Współczesność | 262 | 2,400 |
Epoka Jutra | 318 | 4,000 |
Przyszłość | 381 | 6,400 |
Arktyczna Przyszłość | 444 | 9,600 |
Oceaniczna Przyszłość | 512 | 12,000 |